Pasākumu fotogrāfijas

1
11.09.2019

Aptauja

Datubāzes
Vai Jūs izmantojiet iespēju izmantot datubāzi EBSCO e-grāmatu un e-žurnālu lasīšanai?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Karīna, Gaits

Novadnieki jubilāri

Nāc pie mums!

Mūsu bibliotēkas pirmā dzimšanas diena bija 1952. gada 1. janvārī. 2017.gadā bibliotēkai apritēja 65 gadi. Bibliotēkā Tu vari saņemt ne tikai grāmatas, bet lasīt arī žurnālus, avīzes, skatīties filmas, spēlēt galda spēles un apskatīt dažādas izstādes. Tu satiksi grāmatu varoņus, kādus pazīst bērni Latvijā un citās pasaules valstīs.

Meklē mūs arī tl_files/images/citi_logo/draugiem.lv.png

Jaunākā informācija

Oktobris Bauskas Bērnu bibliotēkā

04.10.2019 16:28 (komentāri: 0)

  Oktobris - kā krāsaina pasaka, visi koki nokrāsojušies kā uz karnevālu un lietus lāses  krīt dzejas  pantu ritmā. Vai  esat  vērojuši, pētījuši attēlojuši  un aprakstījuši visdažādākos dabas objektus? Aicinām aplūkot  Bauskas Mūzikas un mākslas skolas nodaļas absolventu un 6.klases audzēkņu akvareļu izstādi „PĀRVĒRTĪBAS” bibliotēkas logos. Skolotāja Mārīte Šulce.

Lasīt tālāk...


Miķeļdienas noskaņas bibliotēkā

30.09.2019 09:27 (komentāri: 0)

  Kad dārzā  nobriedusi lielākā oga ķirbis, tad  drīz arī  Miķeļdiena klāt. Nedomājiet, ka ķirbis saķēris iesnas, nebūt - nē!Tas kopā ar savu oranžo  brāli burkānu  gozējas dārzeņu kompozīcijas  izstādē "RAŽA NĀCA SĒTIŅĀ, GRAUDI BIRA KLĒTIŅĀ" blakus košajām bērnu grāmatām.

  

Lasīt tālāk...


18.Grāmatu svētki

24.09.2019 09:21 (komentāri: 0)

  18. Grāmatu  svētkos  sirsnīgā un  izzinošā sarunā INDRA BRŪVERE-DARULIENE Bauskaspilsētas pamatskolas 6.b.klases skolēnus iepazīstina ar savu dzejnieces un tulkotājas ikdienu.

Lasīt tālāk...


Bibliotēka ciemojas pagalmos un parkos

13.09.2019 14:15 (komentāri: 0)

  Minions un Mikipele Minija  saka,   paldies,  gan lieliem  gan maziem par  jauko tikšanos IX pagalmu svētkos! Bija prieks būt kopā, aplūkot, kā  darbojaties "Krāsainajā bibliotēkā" un zīmējot grāmatzīmes. Nāciet uz bibliotēku lasīt, jo satiksiet mūs arī grāmatu lappusēs! Lai bibliotēka būtu košā krāsā, rudenī  aicinām līdzi paņemt  grāmatzīmi, lai  kopīgi  izveidotu izstādi.

Lasīt tālāk...


Bibliotēkā Zaļā nedēļa

06.09.2019 16:19 (komentāri: 0)

  Vai mēs par dabu zinām pietiekami daudz, bet vai pavērojam, kā dzīvo zaļās zāles iemītnieki? Pļavas taču pilnas miljardiem... Bibliotēkā dominē zaļā krāsa, jo dabas pētniekam, rakstniekam Uldim Plotniekam 95. dzimšanas dienā veltīta plaša izstāde "PAR MAZU ZAĻU VARDĪTI NO ZAĻĀS ZĀLES ZEMES". Zaļā, zaļā izstādē galvenais tēls – varde, aplūkojama dzejoļu un  stāstu grāmatās, kā arī  dažādos priekšmetos no  privātkolekcijas. Atnāc, aplūko, saskaiti!

Lasīt tālāk...


Jaunumi bibliotēkā vasaras saulgriežos

21.06.2019 13:45 (komentāri: 0)

Jaunumi bibliotēkā vasaras saulgriežos!

Aicinām Tevi  lietderīgi izmantot savu brīvo laiku un kā vienu  no saviem vaļaspriekiem  izvēlēties lasīšanu, turpinot iepazīt Bērnu/jauniešu/vecāku  žūrijas 2019 kolekcijas grāmatas, jo bibliotēka atvērta arī  vasarā! Bet pirms Līgo svētkiem iemācīties  vismaz dažas tautasdziesmas palīdzēs plašā grāmatu izstāde. Lai priecīgi un jautri  vasaras saulgrieži kopā ar grāmatu!

Lasīt tālāk...


Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv