Nāc pie mums!

BBB

Mūsu bibliotēkas pirmā dzimšanas diena bija 1952. gada 1. janvārī. 2017.gadā bibliotēkai apritēja 65 gadi. Bibliotēkā Tu vari saņemt ne tikai grāmatas, bet lasīt arī žurnālus, avīzes, skatīties filmas, spēlēt galda spēles un apskatīt dažādas izstādes. Tu satiksi grāmatu varoņus, kādus pazīst bērni Latvijā un citās pasaules valstīs.

Meklē mūs arī:

tl_files/images/citi_logo/draugiem.lv.pngFacebook

Jaunākā informācija

Pirmā advente

27.11.2020 16:40 (komentāri: 0)

Rīts krēslā deldē melnu nakti,
Kā baltas sveces liesma dakti.
Ir Pirmā Advente kluss sākums,
Kad jaušams Ziemas Svētku nākums...

Lasīt tālāk...


10 idejas, kā svinēt valsts svētkus.

12.11.2020 13:18 (komentāri: 0)

Šogad aprit 102. gadadiena kopš Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 1918. gada 18. novembrī Rīgas pilsētas Otrajā teātrī, kuru šodien pazīstam kā Latvijas Nacionālo teātri. Piedāvājam desmit idejas, kā šogad svinēt Latvijas valsts dzimšanas dienu. Lai šīs idejas kalpo kā ierosme valsts svētku svinēšanai! Priecāsimies, ja šim sarakstam pievienosiet arī savas idejas, kā valsts svētku laiku padarīt īpašu.

Lasīt tālāk...


Grāmatu izstāde "Ziemeļvalstis un pasaule"

02.11.2020 13:52 (komentāri: 0)

Gada vistumšākajā laikā vairākos  tūkstošos bibliotēkās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs vienlaicīgi tiek iedegtas svecītes un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata. Šī notikuma galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Nedēļas laikā bibliotēkās un skolās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi.

 

 

Lasīt tālāk...


Grāmatu izstāde "Armijas tehnika"

02.11.2020 13:50 (komentāri: 0)

Novembra mēnesi Latvijā var uzskatīt par patriotisma mēnesi, jo mēs svinam gan Lāčplēša, gan Valsts dzimšanas dienu. Šie svētki viennozīmīgi ir saistīti ar Latvijas armiju un tās nopelniem, lai mēs varētu mācīties, strādāt un atpūsties tādā zemē, ko sauc par Latviju.

Lasīt tālāk...


Lasītāju klubiņa pasākums kopā ar Zani "Ķepas un astes"

19.10.2020 10:47 (komentāri: 0)

Vai tev mājās ir kāds mīļdzīvnieciņš?

Zane kopā ar bērniem vēlas noskaidrot visu par ķepām un astēm, jo pavisam nejauši plauktā atrada grāmatu “Pakaļaste”.

Lasīt tālāk...


Grāmatu izstāde "Tautu balsis dziesmās". Krišjānim Baronam 185

19.10.2020 10:44 (komentāri: 0)

Dainas jeb tautasdziesmas ir viena no galvenajām latviešu folkloras mutvārdu tradīcijām. Ievērojamākais tautasdziesmu apkopotājs bija Krišjānis Barons, kurš tās kārtoja pēc tautasdziesmu būtībai atbilstošas sistēmas – pēc cilvēka mūža ritējuma. 

Lasīt tālāk...


Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv