Pasākumu fotogrāfijas

1
11.09.2019

Aptauja

Biznesu ideju konkurss
Vai piedalīsieties biznesa ideju konkursā "Radi videi draudzīgu iepakojumu pats"?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Ildze, Ilze, Izolde

Novadnieki jubilāri

Novadnieku vārdadienas

Bauskas novads

Ilze Skultāne

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Ģederts Ramans - 131

Nāc pie mums!

Mūsu bibliotēkas pirmā dzimšanas diena bija 1952. gada 1. janvārī. 2017.gadā bibliotēkai apritēja 65 gadi. Bibliotēkā Tu vari saņemt ne tikai grāmatas, bet lasīt arī žurnālus, avīzes, skatīties filmas, spēlēt galda spēles un apskatīt dažādas izstādes. Tu satiksi grāmatu varoņus, kādus pazīst bērni Latvijā un citās pasaules valstīs.

Meklē mūs arī:

tl_files/images/citi_logo/draugiem.lv.pngFacebook

Jaunākā informācija

Pirmssvētku notikumi

20.12.2019 10:48 (komentāri: 0)

  Visi gaida rūķu saimi un pirmie jau ieskrējuši Bauskas Bērnu bibliotēkā. 10. decembrī  mazāki un lielāki  bibliotēkas apmeklētāji čakli darbojās rūķu darbnīcā. Katrs rūķītis ir rūpīgi veidots roku darbs ar novēlējumu un būs jauka dāvana draugiem Ziemassvētkos.

Lasīt tālāk...


Literāri tematisks pasākums "Grāmata uz mana galda"

22.11.2019 14:06 (komentāri: 0)

  Šā gada 20. novembrī pirmoreiz uz tikšanos nelielā, bet patīkamā pulciņā,  un  sarunu par grāmatām ar SIA "Latvijas Grāmata" pārstāvi ANCI ZVEJU pulcējas 7.- 9. klašu audzēkņi  no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas pilsētas pamatskolas un Bauskas 2. vidusskolas. Čaklie bibliotēkas lietotāji kopā ar diskusijas iniciatori Anci Zveju, skolas bibliotekārēm un skolotājām iesaistās sarunā par to kādas grāmatas izvēlas un  kādēļ.

Lasīt tālāk...


Pasākumi par Kārli Skalbi un Astridu Lingrēni

12.11.2019 15:54 (komentāri: 0)

  Novembra mēnesis  nozīmīgs ar dažādiem svētkiem. Lasītāju klubiņā "PIE ZANES" šoreiz pasākums, veltīts  pasaku ķēniņa Kārļa Skalbes  140. dzimšanas dienai. 7. novembrī  "CIEMOS PIE KAĶĪŠA UN DRAUGIEM" ciemojās otrklasnieki, kuri bija kārtīgi izpildījuši mājas darbu un uzzīmējuši kaķīšus. Kad bija izlasītas  pasakas par kaķiem, iepazīti citi pasaku tēli, radoši strādāts  trīs darbnīcās, tad secinājām, ka pasakās daudz skumju un sāpju, "lai labāk vairojas prieks" un tad ... ciemos ieradās  arī kaķītis GARFĪLDS.

Lasīt tālāk...


Jauno Pūcēnu skoliņa un radošas darbnīcas oktobra nogalē

04.11.2019 09:17 (komentāri: 0)

  Kad rudens lapu virpulis dabā beidzies un  skolēniem sācies brīvlaiks, Bauskas bērnu bibliotēkā  ”JAUNO PŪCĒNU SKOLIŅĀ” čakli  mācās trīsgadnieki. 24.oktobrī  desmit  absolventi saņem  savu pirmo liecību un satiek Pūčulēnu, kurš  no galvaspilsētas Rīgas ieradies paciemoties pie mazajiem baušķeniekiem. Aicinām bērnus apmeklēt bibliotēku kopā ar vecākiem, lai tumšos  rudens vakaros  ielūkotos grāmatu pasaules noslēpumos...

Lasīt tālāk...


Zanes klubiņš oktobrī

17.10.2019 16:12 (komentāri: 0)

  17.oktobra rītā, kad  vējš rudenī spēlē paslēpes un pasaciņa blēņojas ar sēņošanu, lasītāju klubiņā „PIE ZANES” ieradās 20  zinātkāri sešgadnieki no PII „Zīlīte”, lai kopā ar audzinātājām uzzinātu kā sauc kartupeļa brāļus. 

Lasīt tālāk...


Oktobris Bauskas Bērnu bibliotēkā

04.10.2019 16:28 (komentāri: 0)

  Oktobris - kā krāsaina pasaka, visi koki nokrāsojušies kā uz karnevālu un lietus lāses  krīt dzejas  pantu ritmā. Vai  esat  vērojuši, pētījuši attēlojuši  un aprakstījuši visdažādākos dabas objektus? Aicinām aplūkot  Bauskas Mūzikas un mākslas skolas nodaļas absolventu un 6.klases audzēkņu akvareļu izstādi „PĀRVĒRTĪBAS” bibliotēkas logos. Skolotāja Mārīte Šulce.

Lasīt tālāk...


Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv