Nāc pie mums!

BBB

Mūsu bibliotēkas pirmā dzimšanas diena bija 1952. gada 1. janvārī. 2017.gadā bibliotēkai apritēja 65 gadi. Bibliotēkā Tu vari saņemt ne tikai grāmatas, bet lasīt arī žurnālus, avīzes, skatīties filmas, spēlēt galda spēles un apskatīt dažādas izstādes. Tu satiksi grāmatu varoņus, kādus pazīst bērni Latvijā un citās pasaules valstīs.

Meklē mūs arī:

tl_files/images/citi_logo/draugiem.lv.pngFacebook

Jaunākā informācija

Bērnu teātra festivāls “Reiz bija…”

02.06.2022 14:00 (komentāri: 0)

Teātra māksla ir brīnišķīga ar to, ka tā ietver arī citas mākslas: literatūru, vizuālo mākslu, mūziku, dziedāšanu, deju, ritmu un arī sportu. Lai mācītos spēlēt teātri, var iztikt bez priekšzināšanām, bet ir jābūt zināmām prasmēm - brīvai pašizpausmei, radošumam un drosmei paust savu viedokli.  Tā ir brīnišķīga iespēja izpausties, atklāties, izteikt to, kas tevi dzīvē uztrauc, ko tu domā. 

Lasīt tālāk...


Grāmatu izstāde “Līgo visa pasaulīte”

02.06.2022 13:44 (komentāri: 0)

Vasaras saulgriežu rituāli ir saistīti ar uguni un ūdeni, kam šai naktī piemītot dziedinošs spēks. Tāpēc jāpeldas ezeros un upēs, kas tek pret sauli, vai jāvārtās rīta rasā. Jāņuguni jādedzina pēc iespējas augstākās vietās, jo ticējumi vēsta, ka uguns nes svētību tik tālu, cik tālu redzams tās spīdums.

Lasīt tālāk...


Grāmatu izstāde “Čigānmeitēns Ringla” Erikam Ādamsonam 115

02.06.2022 13:41 (komentāri: 0)

Eriks Ādamsons  – rakstnieks, dzejnieks, tulkotājs – latviešu literatūras ainā atstājis tikai sev raksturīgo rokrakstu. Par viņa nozīmīgāko darbu tiek uzskatīts noveļu krājums „Smalkās kaites”, kas iekļauts Latvijas kultūras kanonā. Bērniem tika sarakstītas divas pasaku poēmas. Mums vispazīstamākā grāmata ir “Čigānmeitēns Ringla”, pēc kuras ir izveidota arī animācijas filma. 

Lasīt tālāk...


Grāmatu izstāde “Ceļojumi grāmatās”

02.06.2022 13:36 (komentāri: 0)

Aizver acis…Vai jūti saules karstumu? Palmu lapu čaboņu? Jūru šalcam?

Ceļojumi iedvesmo, fascinē un pārsteidz. Tādēļ skatoties grāmatas par ceļojumiem, tu dāvini piedzīvojumu sev. 

Lasīt tālāk...


Grāmatu izstāde “Lietuva un Igaunija”

02.06.2022 13:28 (komentāri: 0)

Igaunija un Lietuva ir brīnumzemes piedzīvojumu meklētājiem dabā. Šeit ir daudz neskartu, pirmatnīgu vietu, kur pētīt daudzveidīgu augu un dzīvnieku valstību, sauszemes un ūdens pasauli, kas pastāv blakus attīstītai pilsētvidei.

Baltijas valstis bagātīgi klāj lapu un skujkoku meži. Lietuvā ir vairāk nekā 3000 ezeri, Igaunijā ir vairāk nekā 1500 salu, savukārt Latvijas pludmale ir vairāk nekā 500 kilometrus gara.

Lasīt tālāk...


Skaļās lasīšanas sacensības 2022

19.05.2022 11:46 (komentāri: 0)

Agrāk tika uzskatīts, ka skaļa lasīšana ir nepieciešama tikai tad, kad bērns sāk mācīties lasīt.  Taču tā pavisam noteikti nav, jo arī pieaugušajiem nenāk par ļaunu regulāri lasīt skaļi vismaz pusstundu dienā. Izcili, ja tas notiek vakaros, lasot vakara pasaciņu bērniem.

Šodien Bauskas Kultūras centra zālē notika Bauskas novada Skaļās lasīšanas sacensības 2022 fināls

Lasīt tālāk...


Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv