Pasākumu fotogrāfijas

Šodien vārda dienu svin

Līga

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Emils Skujenieks (1903-1965) - 121

Vecumnieku novada jubilāri

Teodors Vēdzele (1905-1982) - 119

Autorizētās datubāzes

Autorizētās datubāzes bez maksas pieejamas Bauskas Centrālajā bibliotēkā. Bauskas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar "Kultūras informācijas sistēmu centru" projekta "Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām" ietvaros abonē tiešsaistes datubāzes: news.lv; letonika.lv; EBSCOhost un Nozare.lv. Vairāk informācija pieejama šeit!

3TD e-grāmatu bibliotēka

Bauskas Centrālās bibliotēkas lasītājiem pieejams pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka”. Ikvienam lasītājam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru un tulkotos darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē viedierīcē vai datorā.

E-grāmatu bibliotēku nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA “Tieto Latvia”.

Lai kļūtu par “3td e-GRĀMATU bibliotēkas” lasītāju, ar Bauskas Centrālās bibliotēkas e-kataloga autorizācijas datiem (“Mana bibliotēka” lietotājvārds un parole) jāveic reģistrācija vietnē www.3td.lv. Ja vēl neesat mūsu lasītājs vai arī iepriekš neesat izmantojis autorizācijas datus, vērsieties Bauskas Centrālajā bibliotēkā vai jeb kurā sev pieejamākajā bibliotēkā.

Svarīgi: e-grāmatu lasīšana nav pieejama lasītājam, ja bibliotēkā nav savlaicīgi atdotas izsniegtās grāmatas un citi informācijas resursi.

Vairāk par pakalpojumu “3td e-GRĀMATU bibliotēka” lasiet šeit!

Brīvpieejas e-resursi

Šajā sadaļā ir apkopota dažāda informācija par brīvpieejas elektroniskajiem resursiem gan uzziņu, gan e - žurnālu un e - grāmatu datubāzēm. Vairāk informācija pieejama šeit!