Mežotnes pagasta Jumprava bibliotēka

tl_files/images/bcb-bibliotekares/bauska/jumprava.JPG Darba laiks
Pirmdiena 11.00-18.00
Otrdiena 10.00-17.00

Trešdiena*

10.00-17.00
Ceturtdiena 10.00-17.00
Piektdiena 10.00-17.00
*Katra mēneša otrā trešdiena - metodiskā diena

Bibliotēkas vadītāja

Aija Zoliņa

  

Adrese

"Jumpravas 3", Jumprava, Mežotnes pagasts, Bauskas novads, LV-3901

Tālr.

63928820

E-pasts

jumprava@bauskasbiblioteka.lv

 

www.kulturasdati.lv

Dibināšanas gads

1976.

Krājuma lielums:

3494

Preses izdevumi

20

Novadnieki

Tēlnieks Mārtiņš Zaurs,

Dzejnieks Vitauts Ļūdēns,

Folklorists Jānis Alberts Jansons.

 
 

Ievērojamas vietas

Mežotnes pils, Jumpravmuižas parks.

Aktualitātes Jumpravas bibliotēkā

.

Tev māmulīt!

2023. gada 12. maijā Jumpravas bibliotēka sadarbībā ar Mežotnes bibliotēku organizēja tematisku pasākumu "Tev māmulīt!". Pasākuma mērķis bija attīstīt bibliotēku, kā nozīmīgu sabiedrības saskarsmes centru. Lasījām dzeju no grāmatas Latviešu dzejnieku veltījumi "Mātei". Pasākuma dalībniekus ar savām dziesmām sveica Mežotnes pagasta jauktais vokālais ansamblis "Mēs".

Pa pēdām Lieldienām

2023. gada 6. aprīlī Jumpravas bibliotēka sadarbībā ar Mežotnes bibliotēku organizēja tematisku pasākumu "Pa pēdām Lieldienām". Pasākuma mērķis bija vērst uzmanību uz latviešu tautas tradīcijām un paražām. Tika lasīts fragments no Ed. Virzas grāmatas "Straumēni", notika mīklu minēšana, bija krāsoto olu konkurss un lasījums no "Lieldienu grāmatas" (Ko Lieldienās cilvēki dara citās zemēs).

Ar sauli sirdī

2023. gada 10. martā Jumpravas bibliotēka sadarbībā ar Mežotnes un Strēlnieku bibliotēkām organizēja Starptautiskajai sieviešu dienai veltītu pasākumu "Ar sauli sirdī". Pasākumā piedalījās novadniece, žurnāliste, dzejniece Ruta Keiša, viņa lasīja savu dzeju.

Zināmais un nezināmais Veidenbaums. Kalāču un Jundzes vēstījums

2023. gada 10. februārī plkst. 12.30 Jumpravas bibliotēkā tika organizēts tematisks pasākums "Zināmais un nezināmais Veidenbaums. Kalāču un Jundzes vēstījums". Par Veidenbauma dzīvi un viņa daiļradi stāstīja un rādīja prezentāciju Bauskas Centrālās bibliotēkas galvenā bibliogrāfe Madara Maslova-Konrāde. Pasākuma mērķis bija veicināt sabiedrības interesi par latviešu dzejniekiem un dzeju, popularizēt bibliotēkas krājumu.