Pasākumu fotogrāfijas

1
26.05.2022

Šodien vārda dienu svin

Klāra, Vizma

Bauskas Centrālā bibliotēka > E-RESURSI > Autorizētās datu bāzes

Autorizētās datu bāzes

 

 

 

Plaša un juridiski pamatota datu bāze ar visiem Latvijā reģistrētiem uzņēmumiem, biedrībām un ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecībām.

Datus no Lursoft abonēšanas paketē iekļautajām datubāzēm vai reģistriem izsniedzam tikai pēc iepriekšēja pieprasījuma.

 

 

Letonika - Letonika.lv ir latviska uzziņu un tulkošanas sistēma internetā, kas sniedz sistematizētu enciklopēdisku uzziņu un tulkošanas informāciju, radot jaunus, apzinot esošos un apkopojot vienuviet unikālus un kvalitatīvus digitālos resursus par Latviju latviešu valodā. Pašlaik šajā datu bāzē iespējams lasīt un meklēt informāciju 10 enciklopēdijās.

 

Lursoft laikrakstu bibliotēka news.lv

Latvijas centrālo un reģionālo periodisko izdevumu publikāciju, ziņu un rakstu apkopojums internetā. Laikrakstu arhīvs pieejams no 1994. gada. Datubāzē ir iespējams meklēt rakstus pēc vēlamajiem kritērijiem. Viss datubāzes saturs pieejams bibliotēkā klātienē, pieslēdzoties tai no bibliotēkā pieejamajiem datoriem vai personīgā klēpjdatora, planšetes, viedtālruņa.


 

EBSCOhost  ir daudznozaru e-grāmatu, e-žurnālu un citu e-resursu datubāzu platforma, kas sastāv no vairākām pilnu tekstu un apskatu datubāzēm.

Tematiskais aptvērums - humanitārās, sociālās, eksaktās un dabas zinātnēm (piemēram, politika, vēsture, psiholoģija, filozofija, ētika, literatūra, arheoloģija, astronomija, ģeogrāfija, bioloģija, ķīmija, matemātika, fizika u. c.)