Pasākumu fotogrāfijas

Šodien vārda dienu svin

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Dzimšanas diena

Bauskas Centrālā bibliotēka > E-RESURSI > Autorizētās datu bāzes

Autorizētās datubāzes

 

tl_files/images/BCB2022/nozare_logo.png

 

Nozare.lv - aktuālākā nozaru informācija: ziņas, publikācijas un statistikas radītāji, notikumu kalendārs, konkursi un izsoles, likumdošana, kas sadalīta 23 biznesa un sociālpolitikas nozarēs

 

 

Letonika.lv ir latviska uzziņu un tulkošanas sistēma internetā, kas sniedz sistematizētu enciklopēdisku uzziņu un tulkošanas informāciju, radot jaunus, apzinot esošos un apkopojot vienuviet unikālus un kvalitatīvus digitālos resursus par Latviju latviešu valodā. Pašlaik šajā datu bāzē iespējams lasīt un meklēt informāciju 10 enciklopēdijās.

 

tl_files/images/BCB2022/news_logo.png

Lursoft laikrakstu bibliotēka news.lv

Latvijas centrālo un reģionālo periodisko izdevumu publikāciju, ziņu un rakstu apkopojums internetā. Laikrakstu arhīvs pieejams no 1994. gada. Datubāzē ir iespējams meklēt rakstus pēc vēlamajiem kritērijiem. Viss datubāzes saturs pieejams bibliotēkā klātienē, pieslēdzoties tai no bibliotēkā pieejamajiem datoriem vai personīgā klēpjdatora, planšetes, viedtālruņa.


 

EBSCOhost  ir daudznozaru e-grāmatu, e-žurnālu un citu e-resursu datubāzu platforma, kas sastāv no vairākām pilnu tekstu un apskatu datubāzēm.

Tematiskais aptvērums - humanitārās, sociālās, eksaktās un dabas zinātnēm (piemēram, politika, vēsture, psiholoģija, filozofija, ētika, literatūra, arheoloģija, astronomija, ģeogrāfija, bioloģija, ķīmija, matemātika, fizika u. c.)