Bauskas Centrālā bibliotēka > Biznesam > Tālākizglītība

Tālākizglītības jaunumi

16.10.2020 10:29

Iepazīst Biznesa bibliotēkas iespējas

13. oktobrī Bauskas Centrālās bibliotēkas (CB) lasītavā notika informatīvs pasākums par Bauskas CB Biznesa bibliotēkas pakalpojumiem. Tajā piedalījās grupas „Mazā biznesa organizēšana” dalībnieki no mācību centra „Austrumvidzeme” Bauskas filiāles.

Lasīt tālāk...

26.05.2020 18:10

Pārsteidz konkursantu radīto ekoloģisko iepakojumu oriģinalitāte

Bauskas Centrālā bibliotēka janvārī izsludināja biznesa ideju konkursu „Radi videi draudzīgu iepakojumu pats!”, kura mērķis bija piedāvāt inovatīvu risinājumu ilgtspējīgam iepakojumam pārtikas un nepārtikas precēm, izgatavojot to no  pārstrādājamiem un videi draudzīgiem materiāliem.

Lasīt tālāk...

27.02.2020 17:17

Gūst padomus pārtikušas dzīves nodrošināšanai

Bauskas CB Biznesa bibliotēka 27.februārī aicināja pie sevis Bauskas Valsts ģimnāzijas 12.b klases audzēkņus, lai piedalītos pasākumā par to, kā, pabeidzot skolu, varētu veiksmīgāk attīstīt savu karjeru. Uz tikšanos ar jauniešiem bija ieradies RISEBA prorektors Ilmārs Kreituss, kura lekcijas tēma bija „Kā nodrošināt sev pārtikušu dzīvi?”

Lasīt tālāk...

19.02.2020 12:20

Tuvāk iepazīst lietišķo mākslas studiju

13.februārī Bauskas Valsts ģimnāzijas 9.c klases audzēkņi devās uz lietišķo mākslas studiju "Stella", kura atrodas Gailīšu pagastā. Studijas vadītāja Maira Vīķe iepazīstināja apmeklētājus ar "Stella"  pūru - dažādiem studijā gatavotajiem darinājumiem.

Lasīt tālāk...