Bauskas Centrālā bibliotēka > Biznesam > Pieejamie resursi > Datubāzes > Abonētās pilntekstu datubāzes

Bibliotēkā pieejamās abonētās pilntekstu datubāzes

tl_files/images/BIZNESAM/logo/news_lv.png ir visapjomīgākais Latvijas laikrakstu publikāciju krājums Internetā, ko ik dienu papildina ar simtiem jaunu publikāciju. Tā ir pilntekstu datubāze, kurā ietilpst tādi laikraksti kā "Diena", Dienas Bizness”, „Latvijas Avīze”, „Jurista vārds”, ”Бизнес и Балтия”, "The Baltic Times" u.c. Laikrakstu arhīvs pieejams no 1994.gada,  Informāciju iespējams sameklēt pēc dažādiem parametriem.

 

Informācijas meklēšana Lursoft
* * *

tl_files/images/db logo/nozarelv.pngLETA piedāvā biznesa informācijas pakalpojumu Nozare.lv, kur jaunākā un aktuālā informācija par nozarē notiekošo tiek apkopota un sistematizēta 30 svarīgākajās Latvijas biznesa nozarēs: Lauksaimniecība, Rūpniecība, Tūrisms, Izglītībā u.c.

 

Informācijas meklēšana nozare.lv 
* * *

tl_files/images/BIZNESAM/logo/EBSCO_Host_Logo.jpg - tas ir viens no pazīstamākajām tiešsaistes dienestiem pasaulē, kas angļu valodā piedāvā pilnus tekstus no populārākajiem periodiskajiem izdevumiem pasaulē (e-žurnāli) par visdažādākajiem tematiem. Teksti pieejami HTML un PDF formātā. 
EBSCO datu bāzes:

 

Informācijas meklēšana EBSCO
* * *

Pilnteksta e-Grāmatas Elektronisko grāmatu datubāze eBook Academic Collection ir viena no datubāzēm, kas ietilpst tiešsaistes dienesta EBSCO plašajā klāstā.
eBook Academic Collection ir daudznozaru pilnteksta datubāze, kurā pieejamas ~ 51 000 dažādu izdevēju e-grāmatas sociālajās, humanitārajās un eksaktajās zinātnēs. E-grāmatas pieejamas angļu valodā PDF formātā.

 

Informācijas meklēšana e-grāmatās
Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv