Pasākumu fotogrāfijas

Aptauja

3td.lv
Vai Jūs izmantojat iespēju lasīt bezmaksas 3TD e-grāmatas?
Aptaujas beigu datums: 01.04.2020
Kopā nobalsojuši = 13
38%
31%
Neesmu informēts par šādu pakalpojumu
31%

Šodien vārda dienu svin

Dana, Dans, Danute, Edgars

Novadnieki jubilāri

Novadnieku vārdadienas

Bauskas novads

Edgars Damburs

Rundāles novads

Edgars Bergmanis

Vecumnieku novads

Edgars Preilis

Bauskas Centrālā bibliotēka > Biznesam > No idejas līdz biznesam

No idejas līdz biznesam

Bangladešas ekonomists, Nobela prēmijas laureāts ir izteicis šādu pieņēmumu: “Ikviens cilvēks ir uzņēmējs, tikai lielai daļai nav bijis iespējas to uzzināt”. Kas gan var sniegt lielāku gandarījumu kā iespēja pašam lemt savu likteni? Tev nepieciešama ticība saviem spēkiem un tirgus prasībām piemērots produkts “ar rozīnīti”. Sākt īstenot idejas nekad nav par vēlu, ne par agru. Pamatus veiksmīgam biznesam var ielikt rīt, bet kāpēc gan to nedarīt šodien? Izvēle sākt rīkoties ir tikai tavās rokās!

 


Sēdēt un gudri spriest par savām idejām ir jauki un ērti, taču, lai tās īstenotos, ir jāpieceļas, jādodas pasaulē un smagi jānopūlas. Izvirzot mērķi, Tu radi motivāciju. Ja skaidri redzēsi, kur gribi nonākt, būs vieglāk saplānot taisnāko vai labāko ceļu uz mērķi.

 


Izmanto visas pieredzes un sakarus, lai iegūtu informāciju un saskatītu iespējas, kas citu acīm paliek apslēptas. Tu nekad nesastapsi nevienu, kas Tev līdzinātos kā otra ūdens lāse. Tā ir Tava pirmā konkurences priekšrocība. Nododies savai lietai ar sirdi un dvēseli, un tas novedīs Tevi pie mērķa. No idejas līdz biznesam ir vien pāris soļu, jo plašākus tos spersi, jo tālākus apvāršņus sasniegsi.

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv