Iesaki draugiem

draugiem.lv Facebook Twitter LinkedIn MySpace Sekoman Orb.lv

Mana Latvija. Dari digitāli!

08.11.2019 16:39 (komentāri: 0)

Bauskas Centrālās bibliotēkas Biznesa bibliotēka sadarbībā  ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru rīko semināru uzņēmējiem. Lai veicinātu sabiedrības zināšanas un prasmes dzīves situāciju risināšanā elektroniski, darbojas integrētā mācību un komunikācijas aktivitāšu programma „Mana Latvija. Dari digitāli!”. Šīs programmas pārstāvji 20.novembrī no plkst. 10.00-12.00 vadīs pasākumu, kurš notiks Bauskas Centrālajā bibliotēkā. Seminārs ir bez maksas. Tajā tiks stāstīts par to, kādi e-pakalpojumi var noderēt uzņēmēja ikdienā, kā rūpēties par savu datu drošību u.c., kā arī par e-adresi, kas drīzumā juridiskām personām būs jālieto obligāti. Semināram ir jāpiesakās pa tālruni 63960578 vai online https://forms.gle/aFUsCjkp1dPrbPsCA (sīkāka informācija pielikumā afišā).

Esi zinošs par dažādām e-iespējām!  E-risinājumi ļaus nokārtot formalitātes ērti  un ātri.

Būsiet  laipni gaidīts seminārā!

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Seminars_uznemejiem_A4.jpg