Iesaki draugiem

draugiem.lv Facebook Twitter LinkedIn MySpace Sekoman Orb.lv

18. Novadu Grāmatu svētki Bauskā

01.09.2019 11:30 (komentāri: 0)

20. septembrī novada iedzīvotāji laipni aicināti uz 18. Novadu Grāmatu svētkiem Bauskā! Grāmatmīļi varēs iepazīties ar jaunākajām grāmatām, tikties ar Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonda vienu no idejas autoriem Latvijas valsts prezidentu (2007-2011) Valdi Zatleru, grāmatu autori, astroloģi un aktrisi Akvelīnu Līvmani, žurnālistu un rakstnieku Armandu Puči, kā arī Dailes teātra aktrisi Olgu Dreģi. Tiksimies Kultūras centrā jau no plkst. 9:00!

Grāmatu svētki, kā ierasts, tiks iesākti ar grāmatu komercizstādi Mazajā zālē no plkst. 9:00 - grāmatas aplūkot un iegādāties piedāvās tādas izdevniecības kā Latvija Mediji, Zvaigzne ABC, Jumava, Kontinents, Avots, Madris, Mansards, Latvijas Grāmata, ARTO un ALIS. Jau plkst. 10:00 atklāsim Grāmatu svētkus Lielajā zālē. Tam sekos programma, kas dalīta divās daļās - pieaugušajiem Bauskas Kultūras centrā un bērniem, jauniešiem Bauskas Bērnu bibliotēkā, Bauskas pilsētas pamatskolā, Bauskas sākumskolā, Bauskas 2. vidusskolā un Codes bibliotēkā.

tl_files/images/teksta_doki/2019/Konkursi_programmas_afisas/Gramatu_svetki_2019_A.jpg

Lai lasīt raisoši un iedvesmojoši Grāmatu svētki!