Iesaki draugiem

draugiem.lv Facebook Twitter LinkedIn MySpace Sekoman Orb.lv

Sarunu cikls "Stāsta otra puse"

06.12.2019 09:12 (komentāri: 0)

   Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība ielūdz 17. decembrī plkst. 17.00 LNB Draugu telpā uz sarunu cikla "Stāsta otra puse" decembra jeb noslēdzošo sarunu "Klusie līdzgaitnieki". Tā veltīta rakstnieku dzīvesbiedriem un ģimenes locekļiem.

   Sarunu vadīs LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone un atklās savu vecāku Eleonoras un Pētera Pētersonu dzīvesstāstu, kur līdzgaitnieka loma un atbalsts izcilas, liela mēroga kultūras personības dzīvē bijis nenovērtējams. Sarunas viesi būs Ausma Kantāne, Indra Rubena un Sarmīte Neibarte.

   Aktrise un dzejnieka Imanta Ziedoņa dzīvesbiedre Ausma Kantāne runās par divu radošu personību savstarpējām attiecībām, kur katrs spēj realizēt savu talantu un sekot savam aicinājumam.

   Indras Rubenes stāsts būs par diviem viņas ģimenes locekļiem – dzīvesbiedru, mākslinieku Aivaru Vilipsonu un māsu, rakstnieci Noru Ikstenu, kuriem kopīgi tapuši literāri mākslinieciski projekti. Kā Indra izjūt sevi kā līdzgaitnieci un atbalstu saviem ģimenes locekļiem?

   Savukārt Sarmīte Neibarte dalīsies atmiņās par vīru, dzejnieku Aivaru Neibartu, kura piemiņu un literāro mantojumu viņa turpina uzturēt dzīvu – nesen iznākusi Sarmītes sastādītā dzejniekam veltītā grāmata.

   Sarunu ciklu "Stāsta otra puse" atbalsta Rīgas domes Kultūras, izglītības un sporta departaments un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

tl_files/images/notikumi/2019/Klusie_lidzgaitnieki.png

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru