Laura, Jadviga

Bauskas Centrālā bibliotēka > Jaunumu apraksts mazajiem lasītājiem

Iesaki draugiem

draugiem.lv Facebook Twitter LinkedIn MySpace Sekoman Orb.lv

Viļa dienā orientēšanās spēle - detektīvs

29.05.2019 12:29 (komentāri: 0)

28.maijā Bauskas bērnu bibliotēkā Viļa vārda dienas  svinībās apmeklētāji paši meklē dāvanas, jo  iesaistās spēlē, kā detektīvi. PII "Pasaulīte" grupiņas "Zīļuki"  20 bērni aplūko plašo  Plūdoņa grāmatu izstādi, klausās dzejoļu lasījumā un putnu dziesmas multividē. Audzinātājas un vecāki veiksmīgi tiek galā ar  orientēšanās spēli, gūst neviltotu prieku par dāvanu "zīļuku", kurš bija darināts ar 3D printeri.

Bauskas pilsētas pamatskolas 1.a klases 15 skolēni un skolotāja Līga Purena arī piedalās visās detektīvu aktivitātēs, iesaistās  veiklības sacensībās par zaķu "cepumiem", bet atjautības uzdevumi sagaida ikvienu bibliotēkas apmeklētāju.

Prieks, ka izdevusies vārda diena, jo atraktīvā veidā iepazītas Plūdoņa grāmatas bērniem.

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Vila diena 2.JPGtl_files/images/fotogalerijas/2019/Vila diena 3.JPG

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Vila diena 4.JPGtl_files/images/fotogalerijas/2019/Vila diena.JPG

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Vila diena 1.JPG