Agija, Aldonis

Iesaki draugiem

draugiem.lv Facebook Twitter LinkedIn MySpace Sekoman Orb.lv

Skaļās lasīšanas nacionālais fināls LNB

25.09.2020 15:00 (komentāri: 0)

Sestdien, 26. septembrī, plkst. 12.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa  zālē sāksies Vislatvijas skaļās lasīšanas sacensības nacionālais fināls.

Kā teicis slavenais britu rakstnieks Nīls Geimens: “Vienkāršākais veids, kā izaudzināt izglītotus bērnus, ir iemācīt viņiem lasīt un atklāt, ka lasīšana ir patīkama izklaide”.

No mūsu novada Skaļās lasīšanas sacensības finālu pārstāvēs Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēknis Kristaps Zviedris. Skolotāja, kura palīdzēja Kristapam sagatavoties šim pasākumam ir Sanita Anspoka.

Lai Kristapam veicas!

LNB Facebook  būs iespējams, sestdien 26.septembrī, sekot līdzi Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības finālam – 1.daļa no 12.00; 2.daļa no 14.00.

Saite, kas ved uz LNB Facebook lapu, kur būs iespējams skatīties pasākuma tiešraidi: