Ginta, Gunda, Gunta

Iesaki draugiem

draugiem.lv Facebook Twitter LinkedIn MySpace Sekoman Orb.lv

Pirmssvētku notikumi

20.12.2019 10:48 (komentāri: 0)

Visi gaida rūķu saimi un pirmie jau ieskrējuši Bauskas Bērnu bibliotēkā. 10. decembrī  mazāki un lielāki  bibliotēkas apmeklētāji čakli darbojās rūķu darbnīcā. Katrs rūķītis ir rūpīgi veidots roku darbs ar novēlējumu un būs jauka dāvana draugiem Ziemassvētkos.

12. decembrī lasītāju klubiņā „PIE ZANES” viesojās kolekcionāre I. Samule un  ļoti daudzas lelles. Lelle JĀNIS bija ļoti priecīgs satikt bibliotēkas lelli ZANI. Pasākuma apmeklētāji iesaistījās interesantā sarunā, uzzināja par leļļu kolekcijas rašanos, aplūkoja  krietnu pulku mazu leļļu un aptuveni 30 lielākas. Kolekcionāre katru lellīti sakopj un atjauno, šuj un ada tām tērpus, lai glīti uzpostas tās iepriecinātu ikviena izstādes apmeklētāja sirsniņu. Lellei Zanei tik ļoti daudz draudzeņu un draugu bibliotēkā nekad  vēl nav bijis. Atnāc arī tu, jo lellītes izstādē aplūkojamas visu janvāra mēnesi.

17. decembrī bibliotēkā uz tematisku pēcpusdienu ”PICAS  BRĀLĒNIEM UN PANKŪKĀM JĀ-PLASTMASAS HULIGĀNIEM-NĒ” pulcējās čaklākie B/J žūrijas 2019 ekspertiņi. Pārrunājām kā veicies ar grāmatu lasīšanu. Eksperti, kuri aizpildīja elektronisko anketu dāvanā saņēma žūrijas balviņu- atslēgu piekariņu, bet čaklākie lasītāji vērtīgas grāmatas. Viesos ieradās grāmatu autore K. Jacino, pārtikas zinātņu doktore, lai pārrunātu izglītojošas tēmas, kur rodas milti un piens. Pēc video animācijas „Kur rodas piens” noskatīšanās kopā ar īpašo varoni Runci Bernardu, izzināts piena ceļš. Eksperti čakli un ļoti ātri aizpildīja testu, jo zināja  99,9% atbilžu uz visiem jautājumiem. Noskaitot dzejolīti, zem eglītes paslēptajā maisā katrs eksperts izvēlējās savu pārsteiguma dāvaniņu.

Aicinām turpināt lasīt grāmatas, novērtēt tās un aizpildīt elektronisko anketu. Lai priecīgas, jautras brīvdienas un  līksmi svētki kopā ar grāmatu!

tl_files/images/fotogalerijas/2019/BBB decembris/Darbnica.jpg tl_files/images/fotogalerijas/2019/BBB decembris/Darbnica1.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/BBB decembris/Darbnica2.jpg tl_files/images/fotogalerijas/2019/BBB decembris/Kur rodas2.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/BBB decembris/Kur rodas.jpg tl_files/images/fotogalerijas/2019/BBB decembris/Kur rodas1.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/BBB decembris/Lelles1.jpg tl_files/images/fotogalerijas/2019/BBB decembris/Lelles2.jpg