Iesaki draugiem

draugiem.lv Facebook Twitter LinkedIn MySpace Sekoman Orb.lv

Oktobris Bauskas Bērnu bibliotēkā

04.10.2019 16:28 (komentāri: 0)

Oktobris - kā krāsaina pasaka, visi koki nokrāsojušies kā uz karnevālu un lietus lāses  krīt dzejas  pantu ritmā. Vai  esat  vērojuši, pētījuši attēlojuši  un aprakstījuši visdažādākos dabas objektus? Aicinām aplūkot  Bauskas Mūzikas un mākslas skolas nodaļas absolventu un 6.klases audzēkņu akvareļu izstādi „PĀRVĒRTĪBAS” bibliotēkas logos. Skolotāja Mārīte Šulce.

Vai tiešām tā ir, ka kļavas lapa gluži kā plauksta sastāv no  piecām daivām? Daudz interesanta atklāsi grāmatu izstādē ”Lapu raksti rudens grāmatā”.

Kad  ķirbītis tumšā rudens  vakarā  gozējas pagrabā, tad klāt ir  grāmatu  lasīšanas laiks. Grāmatas  par rudens gardumiem gan lielākiem gan mazākiem arī gozējas  plauktos.

Bet vismazākajiem lasītājiem plaša koša, brīnumjauka piedzīvojumu grāmatu izstāde  par pelēm un  žurku puikām ”KOKO UN RIKO”. Kad mazajam  žurkulēnam Pī nenāk miegs, viņš dīc, lai KOKO un RIKO izstāsta kādu pasaciņu... RIKO iesāk: ”Un tā ....” Nāc , lasi  grāmatas un iepazīsti  rotaļīgu bērnības zemi kopā ar tās galvenajiem varoņiem.

tl_files/images/fotogalerijas/2019/rudens 1.jpg tl_files/images/fotogalerijas/2019/rudens 2.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/rudens 3.jpg tl_files/images/fotogalerijas/2019/rudens 4.jpg