Iesaki draugiem

draugiem.lv Facebook Twitter LinkedIn MySpace Sekoman Orb.lv

Bibliotēkā Zaļā nedēļa

06.09.2019 16:19 (komentāri: 0)

Vai mēs par dabu zinām pietiekami daudz, bet vai pavērojam, kā dzīvo zaļās zāles iemītnieki? Pļavas taču pilnas miljardiem... Bibliotēkā dominē zaļā krāsa, jo dabas pētniekam, rakstniekam Uldim Plotniekam 95. dzimšanas dienā veltīta plaša izstāde "PAR MAZU ZAĻU VARDĪTI NO ZAĻĀS ZĀLES ZEMES". Zaļā, zaļā izstādē galvenais tēls – varde, aplūkojama dzejoļu un  stāstu grāmatās, kā arī  dažādos priekšmetos no  privātkolekcijas. Atnāc, aplūko, saskaiti!

Bet mūsu zaļā, skaistā,  senā pilsēta Bauska pelnījusi vismaz vienu dzejolīti. Lūdzu izdomā, uzraksti un atnes, lai varam svinēt Dzejas dienu!

Turpinās Bērnu/Jauniešu /Vecāku žūrijas grāmatu lasīšana, ticiet man, ka šajā kolekcijā ir vismaz trīs grāmatas koši zaļajiem vāciņiem.

Sveicam jaunajā mācību gadā, vēlam labas sekmes, lai  par "Zaļu pat vēl zaļāks ir mūsu skolas laiks!""

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Vardes.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Vardes2.jpg