Pasākumu fotogrāfijas

1
11.09.2019

Aptauja

Biznesu ideju konkurss
Vai piedalīsieties biznesa ideju konkursā "Radi videi draudzīgu iepakojumu pats"?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Ildze, Ilze, Izolde

Novadnieki jubilāri

Novadnieku vārdadienas

Bauskas novads

Ilze Skultāne

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Ģederts Ramans - 131

Mēneša jaunākās grāmatas

Jaunākā informācija

Raidījumu cikls “Literatūre – ceļojums ar rakstnieku”

27.01.2020 11:47 (komentāri: 0)

Raidījumu cikls “Literatūre – ceļojums ar rakstnieku” ir uzsācis savu otro sezonu. Jaunajā sezonā katru ceturtdienu plkst. 20.00 LTV1 kanālā līdz 5. martam pie skatītājiem nonāks astoņi “Literatūres” ceļojumi, ko turpinās vadīt ekrāna pāris Marta Selecka un Gustavs Terzens. Arī šosezon katrā no 8 “Literatūre” sērijām Marta dosies ceļojumā kopā ar vienu latviešu mūsdienu rakstnieku, bet Gustavs – ar grāmatām. Katrs no 8 rakstniekiem ir izvēlejies sev tuvāko aizgājušo laiku latviešu autoru un dodas ceļojumā uz vietām, kur tie dzīvojuši vai par kurām rakstījuši. Savukārt Martas paralēlais ceļabiedrs Gustavs Terzens ceļo atsevišķi un meklē, kam palasīt priekšā.

Lasīt tālāk...


Radi videi draudzīgu iepakojumu pats

13.01.2020 15:06 (komentāri: 0)

Klāt jauns biznesa ideju konkurss "Radi videi draudzīgu iepakojumu pats!" 

Tā kā pēdējā laikā aktuāla tēma ir vides piesārņojuma samazināšana, tad aicinām ikvienu Bauskas novada iedzīvotāju - skolēnus un pieaugušos - piedalīties šajā konkursā, piedāvājot kādu inovatīvu biznesa ideju par iepakojuma veidu, kurš radītu mazāk atkritumu un līdz ar to padarītu mūsu planētu tīrāku un zaļāku.

Lasīt tālāk...


Jauno grāmatu diena janvārī

13.01.2020 11:24 (komentāri: 0)

Jaunais gads mums katram ir sācies savādāk - kādam ar pilnu galvu apņemšanos ko mainīt, bet kādam ar jaunām iespējām un jaunām idejām, bet Bauskas Centrālajai bibliotēkai ar jauno grāmatu dienu!

Lasīt tālāk...


Tikšanās ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku

09.01.2020 16:27 (komentāri: 0)

8. janvārī plkst. 13.00 Bauskas Kultūras centra Izstāžu zālē Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība un Bauskas Centrālā bibliotēka ielūdza uz tikšanos ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku.

Lasīt tālāk...


Lasītākās grāmatas 2019. gadā

07.01.2020 09:58 (komentāri: 0)

2019. gads Bauskas Centrālajā bibliotēkā ir bijis grāmatām bagāts un arī mūsu apmeklētāji bijuši čakli lasītāji. Apkopojot gada rezultātus, esam atlasījuši divdesmit gada lasītākās grāmatas.

Lasīt tālāk...


Lasītāko grāmatu tops decembrī

03.01.2020 10:39 (komentāri: 0)

Ir sācies jaunais 2020. gads, jauni sapņi un jaunas apņemšanās, aiz loga spītīgi turas rudens pelēkums un drēgnums. Par spīti darbīgajam svētku drudzim, arī decembrī esam apkopojuši lasītāko grāmatu topu. Vēlies uzzināt pieprasītākās grāmatas aizvadītajā mēnesī? 

Lasīt tālāk...


Jauno grāmatu diena decembrī

16.12.2019 10:55 (komentāri: 0)

Decembris ir gada vistumšākais mēnesis, kad dienas garums sarūk līdz nepilnām septiņām stundām, kad saules stari ir gari un slīpi un nespēj mums sniegt pietiekami daudz gaismu un siltumu. Tādēl mēs arvien vairāk vēlamies ietīties siltā segā un paņemt rokā kādu labu grāmatu. Kā jau katru mēnesi aicinām aplūkot, kādas jaunās grāmatas esam sarūpējuši Jums!

Lasīt tālāk...


Latvietis. 100 nacionālās īpatnības

12.12.2019 16:46 (komentāri: 0)

11. decembrī Bauskas Kultūras centra izstāžu zālē tikāmies ar  grāmatas “Latvietis 100 nacionālās īpatnības” autoru Ilmāru Šlāpinu.

Lasīt tālāk...


Lasītāju klubiņš

12.12.2019 13:42 (komentāri: 0)

10. decembrī, jaukā svētku atmosfērā, Bauskas Centrālās bibliotēkas Lasītāju klubiņš aicināja grāmatu mīļus uz sarunu par literatūru.

Uz pirmo tikšanos ar lasītājiem uzaicinājām apbrīnojamu grāmatu pārzinēju, kultūržurnālisti  Liegu Piešiņu, kura dalījās savā pieredzē un zināšanās par grāmatām.

Lasīt tālāk...


Lasītāko grāmatu tops novembrī

04.12.2019 15:03 (komentāri: 0)

Novembris aizritējis drēgns un lietains, līdz ar ko lasītājiem bija daudz laika iegrimt kādā noslēpumainā un sev iemīļotā grāmatu stāstā. Lai iepriecinātu lasītājus, kā jau ierasts, esam apkopojuši lasītāko grāmatu topu novembrī. Vēlies uzzināt pieprasītākās grāmatas aizvadītajā mēnesī? Nāc un aplūko lasītāko grāmatu sarakstu novembrī! Klikšķinot uz grāmatu nosaukumiem, tiks atvērti pilnie izdevniecību apraksti par grāmatu. Atceries par kopkataloga iespējām!

Lasīt tālāk...


Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv