Mēneša jaunākās grāmatas

Jaunākā informācija

Godinot savu valsti un līdzcilvēkus

20.11.2019 16:21 (komentāri: 0)

  17.novembrī Bauskas Kultūras centrā izskanēja Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltītais koncerts.

Kā ik gadu ierasts, Bauskas novada pašvaldība šajā svētku reizē godina tos Bauskas novada ļaudis, kas ar savu darbu, sirdsdegsmi un pašaizliedzību bagātinājuši Bauskas novadu, stiprinājuši vietējās kopienas tradīcijas un veicinājuši viņu piederību novadam.

Lasīt tālāk...


Mana Latvija. Dari digitāli!

08.11.2019 16:39 (komentāri: 0)

  Bauskas Centrālās bibliotēkas Biznesa bibliotēka sadarbībā  ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru rīko semināru uzņēmējiem. Lai veicinātu sabiedrības zināšanas un prasmes dzīves situāciju risināšanā elektroniski, darbojas integrētā mācību un komunikācijas aktivitāšu programma „Mana Latvija. Dari digitāli!”. 

 

Lasīt tālāk...


Jauno grāmatu diena novembrī

08.11.2019 13:57 (komentāri: 0)

  Novembris vienmēr ir bijis gada drūmākais mēnesis, dienas apmākušās un pelēkas, lietus līst, laiks drēgns un nemīlīgs.  Kā jau katru mēnesi aicinām aplūkot, kādas jaunās grāmatas esam sarūpējuši Jums! Jauno grāmatu diena 9.novembrī!

Lasīt tālāk...


Izstāde "Jāzepa Vītola jubilejas preses konference"

04.11.2019 14:44 (komentāri: 0)

No 1. novembra līdz 31. novembrim Bauskas Centrālājā bibliotēkā aplūkojama Rakstniecības un mūzikas muzeja ceļojošā izstāde "Jāzepa Vītola jubilejas preses konference".

Lasīt tālāk...


Lasītāko grāmatu tops oktobrī

04.11.2019 12:33 (komentāri: 0)

Ir pienācis novembris! Koku lapas jau nobirušas, gaidāms arvien vēsāks un drēgnāks laiks. Lai iepriecinātu lasītājus, kā jau ierasts, esam apkopojuši lasītāko grāmatu topu oktobrī.

Lasīt tālāk...


Sākas pieteikšanās V pasaules diktātam latviešu valodā

18.10.2019 15:22 (komentāri: 0)

Sestdien, 9. novembrī, plkst. 12.15 vienlaikus Latvijā un visā pasaulē piekto gadu pēc kārtas norisināsies pasaules diktāts latviešu valodā. Tekstu īpaši šim nolūkam ir radījusi rakstniece Nora Ikstena, Rīgā Gaismas pilī to diktēs aktieris Vilis Daudziņš. Diktātu varēs rakstīt arī klātienē kādā no desmit Latvijas pilsētām – Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā, Bauskā, Rīgā.

Lasīt tālāk...


Jauno grāmatu diena oktobrī

10.10.2019 13:52 (komentāri: 0)

Oktobris mūs iepriecina gan ar skaistām un saulainām dienām, gan lietainām un drēgnām taču grāmatu mīļotājiem, tas nepavisam netraucē. Aicinām aplūkot, kādas jaunās grāmatas esam sarūpējuši Jums oktobrī!

Lasīt tālāk...


Latvijas Radio raidījumi "Krustpunktā" un "Ģimenes studija" viesosies Bauskā

10.10.2019 11:25 (komentāri: 0)

Piektdien, 11. oktobrī, Latvijas Radio 1 raidījumi "Krustpunktā" un "Ģimenes studija" izbraukuma tiešraidē raidīs no Bauskas rātsnama, lai runātu par reģionā aktuālajiem jautājumiem un klātienē tiktos ar saviem klausītajiem. Iedzīvotāji aicināti apmeklēt radījuma "Krustpunktā" tiešraidi no plkst. 12:30 – 14:00, kurā nozares eksperti žurnālistes Māras Jansones vadītajā diskusijā runās par slimnīcu reformu un medicīnisko pakalpojumu pieejamību reģionā.

Lasīt tālāk...


Lasītāko grāmatu tops septembrī

03.10.2019 11:05 (komentāri: 0)

Septembris ir pārpildīts ar apbrīnojamu bagātību – košām koku lapām, lielo sēņot prieku, enerģijas devu, ko gūstam no augļiem un dārzeņiem, atpūtu no daudzajiem vasaras darbiem un protams vairāk laika iemīļoto grāmatu lasīšanai! Kā jau katru mēnesi esam apkopojuši lasītāko grāmatu topu septembrī. Vēlies uzzināt, kuras ir bijušas populārākās grāmatas šajā mēnesī?

Lasīt tālāk...


Izstāde "Pieķerts lasot"

30.09.2019 11:03 (komentāri: 0)

No 30.septembra līdz 26.oktobrim Bauskas Centrālājā bibliotēkā apskatāma izstāde "Pieķerts lasot". 2016. gada sākumā žurnāls par fotogrāfiju Latvijā un pasaulē "FK" sadarbībā ar Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju izsludināja konkursu "Pieķerts lasot", aicinot iesūtīt fotogrāfijas, kurās redzami "cilvēki, kas lasa neparastās vietās vai arī vieta ir gluži tradicionāla, toties lasītāja reakcija uz lasīto – neparasta".

Lasīt tālāk...


Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv