Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa

No 13. līdz 19. novembrim Latvijas bibliotēkās norisināsies Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa. Nedēļas laikā bibliotēkās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi.

Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa ir projekts, ko Ziemeļvalstīs administrē Biedrības Norden asociācija (Foreningen Norden Forbund), bet Latvijā - Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru un biedrību Norden Latvijā. Ziemeļvalstīs projekts norisināsies jau 21. reizi, Latvijā  - 20. reizi. Nedēļas galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana.

Projektā var iesaistīties ikviena bibliotēka. Tā ietvaros ietilpst trīs kopējie lasījumi, kuri notiks pirmdienā, 13. novembrī:

• Rīta stunda pašiem mazākajiem lasītājiem;
  • Krēslas stunda pieaugušajiem;
  • Lasījums pusaudžiem.

Šogad Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas tēma ir Ziemeļu salas. Arī Bauskas Centrālā bibliotēka iesaistījusies projektā un 13. novembrī organizē Krēslas stundas lasījumu "Salas Ziemeļos".

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Ziemelvalstu_nedela_plakats.jpg

10.11.2017 13:35 (komentāri: 0)