Zemgales reģiona bibliotekāru seminārs

28.augustā ap 100 bibliotekāru no Zemgales bibliotēkām devās uz saulaino Zebrus ezeru netālu no Bikstiem, kur atpūtas kompleksa “Niedras” varēja atslēgties no ikdienas rūpēm, uzkrāt jaunus spēkus nākamajai darba sezonai  un nodoties radošām darbnīcām.

Mūs sagaidīja ar muzikālu sveicienu un Durbes amatierteātra aktieri ar izrādi „Spļāviens pret vēju”.

Īpašu interesi raisīja TV personības Haralda Burkovska lekcija par laimi un spēju būt laimīgiem. Būt laimīgām - tā ir katra paša apņemšanās. Ir tik daudz iespēju, kā vairot savu laimes sajūtu un dot to arī citiem. Kādam tas ir laiks, kas pavadīts kopā ar mīļajiem, atpūta svaigā gaisā, citam - nesavtīga palīdzība, glāze sarkanvīna vai melnā šokolāde.

Bibliotekāriem bija iespēja savu radošumu izpaust trijās darbnīcās – izgatavojot atslēgu piekariņus ar spogulīti un magnētiņus, apgleznojot auduma maisiņus grāmatām un izgatavojot pašiem savas bišu vaska drāniņas, kurās ietīt pārtikas produktus glabāšanai ledusskapī dabai draudzīgā veidā.

Būt laimīgam - tas ir ikviena paša lēmums. Smaidam, priecājamies un esam laimīgi!!!

29.08.2019 12:09 (komentāri: 0)