VII Pagalmu svētki kopā ar bibliotēku

9. septembrī no plkst. 11:00 līdz 15:00 Bauskas vecpilsētā norisināsies gadskārtējie Pagalmu svētki. Bauskas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja iepazīt vecpilsētas pagalmus, iesaistīties dažādās aktivitātēs, kā arī nobaudīt dažādu garšu putras.

Kā jau ierasts, arī šogad ikviens interesents tiek aicināts ielūkoties Bauskas Centrālās bibliotēkas pagalmā. Šeit viesus pārsteigs noslēpumainais burvju zebenieks. Būs iespēja iejusties atjautīgā pircēja lomā, pierādīt savu meistarību kā veiklajam celtniekam, kā arī  pārsteigt ar savām novērošanas spējām. Interesanti būs ikvienam – atraktīvie viesi varēs piedalīties arī fiziskajās aktivitātēs, papildus demonstrējot savas zināšanas. Savukārt, bērni varēs darboties meistardarbnīcās un uzspēlēt kādu biznesa spēli.

Tā kā jau piekto gadu pēc kārtas Pagalmu svētkos norisinās Putras godēšana, tad Bauskas Centrālās bibliotēkas pagalmā būs iespējams saņemt BIZNESA VIRUMA starta komplektu "Vāru pats".

Nāc un apciemo Bauskas Centrālās bibliotēkas pagalmu, iegūsti pozitīvas emocijas un jautru noskaņojumu visai dienai!

04.09.2017 14:11 (komentāri: 0)