Periodika
Vai jūs apmierina bibliotēkā pieejamo periodisko izdevumu klāsts?

Andrejs, Andrievs, Andris

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Andrejs Migla - 80

Iecavas novada jubilāri

Olga Lizete Rudovska - 127

Vecumnieku novada Stelpes pagasta bibliotēka jaunās telpās

2020. gada 27. augustā tika atklātas Vecumnieku novada Stelpes pagasta bibliotēkas jaunās telpas, kas atrodas Kalna ielā 4-19.

Bibliotēkas jauno telpu atklāšanas pasākumā Stelpes bibliotēkas vadītāju Ritu Matuševu sveica Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals, izpilddirektore Aiga Saldābola, Stelpes pagasta priekšsēdētājs Sandis Neimanis, kā arī Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Māra Kuļikauska.

Lai svētkus padarītu krāšņākus, Stelpes pagasta amatierteātris "Re, mēs te!" bija sagatavojuši mūsdienīgu skeču par valodas lietošanu ikdienā un nepieciešamību biežāk apmeklēt bibliotēku. Par muzikālo noformējumu gādāja sieviešu vokālais ansamblis "Nianse".

Jaunajās bibliotēkas telpās valda plašums un gaišums – tajā ir ērta vieta lasīšanai un informācijas meklēšanai uz vietas, kā arī atsevišķa telpa iekārtota mazākajiem lasītājiem.

Novēlēsim jaunajai Stelpes Gaismas pilij daudz lasītāju un tās vadītājai Ritai Matuševai raitu soli un veiksmi visās gaitās!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2020/Stelpes_atklasana/Stelpe_01.jpg

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2020/Stelpes_atklasana/Stelpe_03.jpg

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2020/Stelpes_atklasana/Stelpe_04.jpg

31.08.2020 14:20 (komentāri: 0)