Pasākumu fotogrāfijas

Aptauja

3td.lv
Vai Jūs izmantojat iespēju lasīt bezmaksas 3TD e-grāmatas?
Aptaujas beigu datums: 01.04.2020
Kopā nobalsojuši = 13
38%
31%
Neesmu informēts par šādu pakalpojumu
31%

Šodien vārda dienu svin

Vidaga, Aivija, Vija

Novadnieki jubilāri

Novadnieku vārdadienas

Bauskas novads

Vija Cerusa

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Jānis Alberts Jansons - 128

Tikšanās ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku

  8. janvārī plkst. 13.00 Bauskas Kultūras centra Izstāžu zālē Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība un Bauskas Centrālā bibliotēka ielūdza uz tikšanos ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku.

  Rakstniece iepazīstināja ar nesen iznākušo atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts“, rakstniece dzīvesstāstu, radošo darbību un lomu nesenajos Latvijas vēstures notikumos. Ikviens pasākuma apmeklētājs ar interesi iepazina rakstnieces Marinas Kosteņeckas dzīvi.

  Marina Kosteņecka ir populāra rakstniece un publiciste, viena no Tautas frontes dibinātājām un aktīva cīnītāja par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Viņas biogrāfija ļoti cieši savijusies ar Latvijai izšķirošu laika periodu - neatkarības atjaunošanu. Vēsturiskie notikumi ietekmējuši rakstnieces radošo un personīgo dzīvi un otrādi – Marina Kosteņecka bijusi aktīva līdzdalībniece valsts vēsturē. Tieši tādēļ rakstnieces atmiņām un dzīves stāstam ir īpaša vērtība.

  Atmiņu krājumu veido divas grāmatas – “Mans XX gadsimts” un “Vēstules no XX gadsimta” latviešu un krievu valodā. Rakstniece to sauc par mūža darbu un grāmatās dalās ar savu dzīvesstāstu, atmiņām par Latvijai izšķirošiem nesenās vēstures notikumiem un unikālu laikmeta liecību – Atmodas laikā no lasītājiem un atbalstītājiem saņemtām vēstulēm. 

  Rīkojot tikšanos ar rakstnieci, Bauskas Centrālā bibliotēka un LNB Atbalsta biedrība vēlējās dot iespēju ikvienam interesentam dzirdēt dokumentālus stāstus no mūsu laikmeta lieciniekiem – cilvēkiem, kam bijusi nozīmīga loma valsts liktenī.

 

  tl_files/images/fotogalerijas/2020/Marina Kostenecka/DSC01740.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2020/Marina Kostenecka/DSC01752.jpg

 

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Marina Kostenecka/DSC01732.jpg

 

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Marina Kostenecka/Kostenecka.jpg

09.01.2020 16:27 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv