Sveicam kolēģes

Novembrī tiek pasniegti Latvijas valsts apbalvojumi, un arī daudzas pašvaldības iet šo pašu ceļu, sakot paldies biedrībām, kolektīviem, indivīdiem. 2021. gadā Bauskas Centrālā bibliotēka jo īpaši priecājas par 3 Bauskas novada bibliotekārēm, kurām tiks pasniegts pašvaldības apbalvojums "Goda raksts".

Ņemot vērā, ka šobrīd notiek darbs pie jauna, visam jaunajam Bauskas novadam vienota, apbalvojumu pasniegšanas nolikuma izstrādes, vēl šogad katrs no 4 apvienotajiem novadiem turpina pasniegt savus apbalvojumus.

Bauskas novada pašvaldības apbalvojums "Goda raksts" piešķirts Bauskas Centrālās bibliotēkas lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītājai Ainai Mūrniecei par ieguldījumu Bauskas Centrālās bibliotēkas un reģionu bibliotēku attīstībā, kā arī Vecsaules bibliotēkas vadītājai Agritai Hatkēvičai par ieguldījumu Vecsaules pagasta nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā. Apbalvojums "Vecumnieku novada domes Goda raksts" piešķirts Bārbeles bibliotēkas vadītājai Brigitai Krauzei par ilggadēju darbu un ieguldījumu Bārbeles pagasta, bibliotēkas popularizēšanā un vēstures pētīšanā. 

 No sirds sveicam mūsu meitenes un citus apbalvojumu saņēmējus!
Lai darba spars un azarts iet roku rokā ar smaidu un atpūtu!


tl_files/images/BCB2021/Goda raksts.jpg


15.11.2021 09:19 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru