Seminārs uzņēmējiem

Bauskas Biznesa bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības  kameru 22.novembrī aicina uzņēmējus uz semināru Bauskā “Uzņēmējdarbības attīstībai pieejamās ES fondu programmas un finanšu instrumenti”, kurš sāksies plkst. 10:00 un ilgs 2 stundas.

Pēc iestāšanās Eiropas Savienībā (ES) Latvijai radās iespēja saņemt finansiālu atbalstu no dažādiem ES fondiem. Tie ir naudas līdzekļi, kuri var būt kā atbalsts uzņēmuma dibināšanas vai izaugsmes posmā. Latvija saņem naudu no vairākiem fondiem, kurus pārvalda atbildīgās ministrijas un attiecīgās institūcijas. Seminārā piedalīsies pārstāvji no vairākām valsts institūcijām: Zemgales plānošanas reģiona (ZPR), Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) un Attīstības finanšu institūcijas “ALTUM”.

Tiks piedāvātas šādas tēmas:

• “ES fondu ietvars un CFLA”,
  • “Uzņēmējdarbībai pieejamās un plānotās ES fondu programmas”,
  • “Pašvaldību piedāvājums uzņēmējdarbības atbalstam Zemgales reģionā”,
  • “Valsts atbalsta finansējums uzņēmējdarbībai”.

Uz bezmaksas semināru aicinām jaunos, esošos uzņēmējus un citus interesentus, lai gūtu noderīgu informāciju par ES finanšu līdzekļu piesaistes iespējām sava biznesa attīstībai. Aicinām izmantot unikālo iespēju tikties ar vairākiem speciālistiem vienkopus un noskaidrot interesējošos jautājumus.

Tiekamies Bauskas Biznesa bibliotēkā!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/seminars_uznemejiem.jpg

02.11.2017 00:04 (komentāri: 0)