Sākot ar 10. jūniju tiek mazināti ierobežojumi lasītāju apkalpošanā

Sākot ar 10. jūniju, Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas Bērnu bibliotēka samazina ierobežojumus apmeklētāju apkalpošanā, tomēr daži ierobežojumi joprojām būs:

• Atrodoties bibliotēkā, jāievēro 2 metru distance vienam no otra.
  • Maksimālais lasītāju uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes. Studenti mācību nolūkos bibliotēkā varēs uzturēties līdz 3 stundām, ievērojot 2 metru distanci.
  • Bibliotēkas lietotājiem netiek nodrošināta brīva piekļuve krājumam.
  • Bibliotēka aicina apmeklētājus krājuma vienības pirms bibliotēkas apmeklējuma rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu vai zvanot uz tālr. 63960580 vai rakstot uz e-pasta adresi abonements@bauskasbiblioteka.lv.
  • Lai izmantotu datoru, nepieciešams iepriekš pierakstīties, zvanot pa tālr. 63960579 vai rakstot uz e-pasta adresi lasitava@bauskasbiblioteka.lv. Lai ievērotu drošu attālumu, lietotājiem pieejami 2 datori. Lietotājs datoru var izmantot ne ilgāk kā 1 stundu. Individuālās konsultācijas datorlietotājiem netiks sniegtas.
  • Bibliotēkai ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju bibliotēkā un aicināt tās atstāt bibliotēku, rekomendējot doties uz mājām un sazināties ar savu ģimenes ārstu. Tāpat bibliotēka lūdz ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu, aizliekot priekšā elkoni.
  • Nodotās grāmatas un žurnāli tiek ievietoti 72 stundu ilgā karantīnā pirms atkārtotas ievietošanas krājumā.
  • Regulāra telpu, virsmu, inventāra un grāmatu dezinfekcija, kā arī regulāra telpu vēdināšana, atverot logus.

Bibliotēku apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus – izvietotas aizsargbarjeras, ievērota divu metru distance, veikta roku un virsmu dezinfekcija, lietotas sejas maskas, ierobežota pakalpojumu sniegšana un uzturēšanās laiks bibliotēkā.

Šāda kārtība būs spēkā līdz nākamajām izmaiņām.

Bauskas Centrālās bibliotēkas lietošanas noteikumu ierobežojumi lietotāju apkalpošanā šeit.

Ar LR KM rīkojumu Nr.2.5-1-64 ”Par sociālās distancēšanās nodrošināšanu bibliotēkās” var iepazīties šeit.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

tl_files/images/BBB/No 13.maijs.jpg

10.06.2020 10:46 (komentāri: 0)