Rakstnieka pieturvieta – Code

2022. gada 27. oktobrī plkst. 15.00 Codes pagasta Codes bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta “Literāro pasākumu cikls “Rakstnieka pieturvieta – Bauskas novads”” ietvaros Inguna Dimante tiksies ar Codes bibliotēkas lietotājiem un citiem interesentiem, lai sarunātos par savu daiļradi un pieredzi grāmatu rakstīšanā.

Inguna Dimante ir vairāku grāmatu autore, kas raksta gan detektīvus, gan romantiskus romānus. Viņas romānu varoņi dzīvo Latvijā, ir parasti cilvēki, kuru dzīvēs parādās lielāki vai mazāki samezglojumi.

I. Dimantei ir filoloģes izglītība, absolvējusi Latvijas Universitātes Svešvalodu fakultāti, ieguvusi pedagoģijas maģistra grādu un strādājusi par angļu valodas un literatūras skolotāju, bet kopš 2015. gada pievērsusies tikai rakstniecībai.

Sarakstījusi tādas grāmatas kā “Pilnmēness nakts zieds” (2016), “Cita meitene jeb Senā kāzu nakts” (2017), “Nāve Kraukļu ciemā” (2018), “Divi džokeri un papardes zieds” (2018), “Paslēptā dzīve” (2019), “Skaistuma impērija” (2019), “Komjaunietes pūra nauda” (2019), “Ilūziju spēle” (2020) un “Starp divām sievietēm” (2021).

Projekta mērķis ir popularizēt latviešu oriģinālliteratūru vietējā sabiedrībā, aktivizēt iedzīvotāju vēlmi lasīt un nodrošināt Bauskas novada bibliotēku pakalpojumu daudzveidību.

Projekta īstenošanas gaitā tiks organizētas vēl trīs tikšanās ar latviešu grāmatu autoriem. Bauskas Centrālās bibliotēkas lietotāji un novada iedzīvotāji tiksies ar Arno Jundzi, Gailīšu bibliotēku apciemos Dace Rukšāne un Rītausmu bibliotēku – Inga Ābele.

Konkrēts projekta pasākumu norišu laiks būs pieejams bibliotēkas un pašvaldības tīmekļa vietnēs, sociālo tīklu kontos un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Bauskas Novada Vēstnesis”. Sekojiet līdzi informācijai.

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Pasākuma norise var tikt fotografēta un/vai filmēta. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti Bauskas Centrālās bibliotēkas publicitātei.

24.10.2022 14:42 (komentāri: 0)