Rakstnieka pieturvieta - Ceraukste

2022. gada 13. oktobrī plkst. 11.00 Ceraukstes pagasta Ceraukstes bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta "Literāro pasākumu cikls "Rakstnieka pieturvieta – Bauskas novads"" ietvaros Laura Vinogradova tiksies ar Ceraukstes bibliotēkas lietotājiem un citiem interesentiem, lai sarunātos par savu daiļradi un pieredzi grāmatu rakstīšanā.

Laura Vinogradova ir rakstniece, vairāku stāstu krājumu un bērnu grāmatu autore, 2021. gada ES Literatūras balvas laureāte. Publicējusi prozas grāmatas bērniem "Snīpulītis no Snīpuļciema" (2017), "Mežpasakas. Par Meža Susuri, skudrām, Vilceni un Pūces Bērnu" (2019), "Mežpasakas. Par Zalktēnu un stirnu meitenēm" (2019),  un "Tētis un suns" (2021), grāmatu "Lapsa. Pasaka pieaugušajiem" (2017), stāstu krājumus "Izelpas" (2018) un "Lāču kalns" (2018), kā arī garstāstu "Upe" (2020).

Projekta mērķis ir popularizēt latviešu oriģinālliteratūru vietējā sabiedrībā, aktivizēt iedzīvotāju vēlmi lasīt un nodrošināt Bauskas novada bibliotēku pakalpojumu daudzveidību.

Projekta īstenošanas gaitā tiks organizētas vēl piecas tikšanās ar latviešu grāmatu autoriem. Bauskas Centrālās bibliotēkas lietotāji un novada iedzīvotāji tiksies ar Arno Jundzi, Jauncodes bibliotēku apciemos Linda Nemiera, Codes bibliotēku – Inguna Dimante, Gailīšu bibliotēku – Dace Rukšāne un Rītausmu bibliotēku – Inga Ābele.

Konkrēts projekta pasākumu norišu laiks būs pieejams bibliotēkas un pašvaldības tīmekļa vietnēs, sociālo tīklu kontos un pašvaldības informatīvajā izdevumā "Bauskas Novada Vēstnesis". Sekojiet līdzi informācijai.

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Pasākuma norise var tikt fotografēta un/vai filmēta. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti Bauskas Centrālās bibliotēkas publicitātei.

tl_files/images/BCB2022/VKKF/VKKF_Vinogradova.JPG

10.10.2022 17:08 (komentāri: 0)