Rakstnieka pieturvieta – Bauska

2022. gada 20. oktobrī plkst. 17.00 Jauncodes bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta "Literāro pasākumu cikls "Rakstnieka pieturvieta – Bauskas novads"" ietvaros Linda Nemiera tiksies ar Jauncodes bibliotēkas lietotājiem un citiem interesentiem, lai sarunātos par savu daiļradi un pieredzi grāmatu rakstīšanā.


Linda Nemiera ir rakstniece, kas visplašāk raksta Latvijas urbānās fantāzijas žanrā. Par debijas romānu "Vilcenes stāsts" (2010) saņēmusi veicināšanas prēmiju Zvaigznes ABC rīkotajā jauniešu literatūras konkursā, kā arī otro vietu Bērnu žūrijā un 2011. gadā saņēma Lielo lasītāju balvu kā gada labākā oriģinālproza jauniešiem. Izdevusi arī divas bērnu grāmatas, bet jaunākais rakstnieces veikums "Rīgas raganas" (2021) no lasītājiem saņēmis ļoti labas atsauksmes.


Sarakstījusi tādas grāmatas kā "Septiņi" (2010), "Kaķa lāsts" (2011), "Lidojums" (2013), "Kaķis maisā" (2015), "Sofijas noslēpums" (2016), "Pūča un Pinčijas gaisa pils" (2017), "Kaķa koncerts" (2017), "Kaķis otrpus ceļam" (2019), un "Apaļā Bebe" (2020).


Projekta mērķis ir popularizēt latviešu oriģinālliteratūru vietējā sabiedrībā, aktivizēt iedzīvotāju vēlmi lasīt un nodrošināt Bauskas novada bibliotēku pakalpojumu daudzveidību.


Projekta īstenošanas gaitā tiks organizētas vēl četras tikšanās ar latviešu grāmatu autoriem. Bauskas Centrālās bibliotēkas lietotāji un novada iedzīvotāji tiksies ar Arno Jundzi, Codes bibliotēku apciemos Inguna Dimante, Gailīšu bibliotēku – Dace Rukšāne un Rītausmu bibliotēku – Inga Ābele.


Konkrēts projekta pasākumu norišu laiks būs pieejams bibliotēkas un pašvaldības tīmekļa vietnēs, sociālo tīklu kontos un pašvaldības informatīvajā izdevumā "Bauskas Novada Vēstnesis". Sekojiet līdzi informācijai.


Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.


Pasākuma norise var tikt fotografēta un/vai filmēta. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti Bauskas Centrālās bibliotēkas publicitātei.


tl_files/images/BCB2022/VKKF/VKKF_Nemiera.JPG


14.10.2022 14:46 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru