11.09.2019

Biznesu ideju konkurss
Vai piedalīsieties biznesa ideju konkursā "Radi videi draudzīgu iepakojumu pats"?

Alnis, Andulis

Radi videi draudzīgu iepakojumu pats

Klāt jauns biznesa ideju konkurss "Radi videi draudzīgu iepakojumu pats!"

Tā kā pēdējā laikā aktuāla tēma ir vides piesārņojuma samazināšana, tad aicinām ikvienu Bauskas novada iedzīvotāju - skolēnus un pieaugušos - piedalīties šajā konkursā, piedāvājot kādu inovatīvu biznesa ideju par iepakojuma veidu, kurš radītu mazāk atkritumu un līdz ar to padarītu mūsu planētu tīrāku un zaļāku.

Konkursa mērķis domāt zaļi, piedāvāt inovatīvu risinājumu ilgtspējīgam iepakojumam pārtikas un nepārtikas precēm, izgatavot to no pārstrādājamiem un videi draudzīgiem materiāliem, aktualizējot jautājumu par vides piesārņojumu samazināšanu.

Konkursu organizē Bauskas Centrālā bibliotēka.

tl_files/images/teksta_doki/2020/Programmas_afisas/Radi videi draudzigu iepakojumu.png

Kontaktinformācija:

Ērika Pelcere, Bauskas CB Biznesa bibliotēkas vadītāja

e-pasts: lasitava@bauskasbiblioteka.lv

Tel. 63960578

Ar konkursa nolikumu varaiet iepazīteis šeit:

13.01.2020 15:06 (komentāri: 0)