Periodika.lv - ceļojums rakstos

Iepazīsti periodika.lv un piedzīvo aizraujošu ceļojumu rakstos. Izmanto šo portālu, lai iepazītu Latvijas vēsturi dažādos laika periodos.

Portālā var atrast reģionālos laikrakstus, zinātniskos un profesionālos izdevumus, dažādu organizāciju mēnešrakstus un biļetenus, žurnālus sievietēm, izdevumus bērniem, žurnālus par mākslu, sportu, modi, filatēliju un daudziem citiem tematiem.

Autortiesību ierobežojumu dēļ periodika.lv portālā brīvi pieejami ir tie preses izdevumi, kas vecāki par 70 gadiem. Pārējie materiāli ir pieejami Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītavās, kā arī Gaismas tīkla bibliotēkās, to starp, Bauskas Centrālajā bibliotēkā.

Latvijas Nacionālā bibliotēka sagatavojusi lietotāja rokasgrāmatu digitālās bibliotēkas kolekcijai "Periodika.lv". Rokasgrāmata domāta ikvienam interesentam un satur skaidrojumus par informācijas meklēšanas un izguves iespējām periodisko izdevumu portālā.

Izdevumā var arī atrast atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem:

•   kā kārtot un atlasīt atrastos rezultātus;
  •   kā ērtāk apskatīt izdevumus;
  •   kā lejupielādēt un drukāt rakstus;
  •   kā veidot bibliogrāfiskās norādes;
  •   kam ir vajadzīgs lietotāja profils un kā to izveidot?

Rokasgrāmata ir brīvi pieejama PDF formātā šeit:

29.12.2017 11:10 (komentāri: 0)