Konkurss01
Vai piedalīsieties biznesa ideju konkursā skolēniem "Mana grāmata par biznesu: No senču pūra līdz mūsdienām"?

Agne, Agnese, Agnija

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Rihards Belte - 69

Ozolaines bibliotēkas atklāšana

12. decembrī Ozolainē ilgi gaidīts notikums. Ir īstenota projekta “Biznesa bibliotēku potenciāla attīstība uzņēmējdarbības veicināšanai pašvaldībās” 1. kārta, kā rezultātā Ozolaines bibliotēka tikusi pie jaunām, skaisti izremontētām, plašām un gaišām telpām.

Bibliotēkas jauno telpu atklāšanā piedalījās Bauskas novada domes, Vecsaules pagasta, Ozolaines skolas pārstāvji. Ozolaines bibliotēkas vadītāja Zaiga Stankeviča  kopā ar novada domes priekšsēdētāja vietnieku Voldemāru Čaču pārgrieza sarkano lenti un uzklausīja klātesošo apsveikumus un vēlējumus savam turpmākajam darbam jaunajās telpās. Savus priekšnesumus klātesošajiem sniedza Ozolaines skolas skolēni. Savukārt, pasākuma noslēgumā Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Baiba Tormane izteica pateicību visiem sadarbības partneriem par projekta 1. kārtas īstenošanu.

15.12.2017 00:44 (komentāri: 0)