Novadu Grāmatu svētki Bauskā

15. septembrī novada iedzīvotāji laipni aicināti uz Novadu Grāmatu svētkiem Bauskā! Grāmatmīļi varēs iepazīties ar jaunākajām grāmatām, satikt rakstnieku Māri Bērziņu, kā arī Guntaru Raču. Tiksimies Kultūras centrā jau no plkst. 9:00!

Grāmatu svētki, kā ierasts, tiks iesākti ar grāmatu komercizstādi Mazajā zālē plkst. 9:00 - grāmatas aplūkot un iegādāties piedāvās tādas izdevniecības kā Latvija Mediji, Zvaigzne ABC, Jumava, Kontinents, Latvijas Grāmata un citas. Jau plkst. 10:00 atklāsim Grāmatu svētkus Lielajā zālē. Tam sekos programma, kas dalīta divās daļās - pieaugušajiem un bērniem, jauniešiem.

PIEAUGUŠAJIEM (Kultūras centra Lielajā zālē, pagalmiņā)

10.15 „Latvijas Avīzes” publiskā diskusija „Nodokļi apģērbj vai izģērbj?...” Piedalās: Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Putra, LTRK valdes loceklis Jānis Endziņš un citi. Diskusiju vada "Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietnieks Ivars Bušmanis.

11.30 „Pie sātīgās ciema putras katla” - Kultūras centra un bibliotēkas pagalmiņā.

12.00 Svina garša, Gūtenmorgens otrreiz un vēl...” – tikšanās ar rakstnieku  Māri Bērziņu (Dienas Grāmata). Sarunu vada Liega Piešiņa. Lielajā zālē.

13.00 Laikam laika nav” – literāri muzikāla tikšanas ar Guntaru Raču un draugiem. Lielajā zālē.

14.30 Jaunāko grāmatu izloze. Lielajā zālē.

BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

10.00 „Ne tikai par nežēlīgajām gadsimtnieku spēlēm un Annemariju...” - saruna ar bērnu rakstnieci Vitu Štelmaheri (Latvijas Mediji) 5.-7. kl. Īslīces vidusskolā.

10.00 Kur rodas milti?” – tikšanās ar grāmatas autori novadnieci Kristīni Jacino (Kur Rodas) 2.kl. Bauskas sākumskolā.

10.00 Kopā ar Guntara Rača grāmatas „Kad neviena nav mājās…” mākslinieci Dainu Jurķi (Latvijas Mediji) burtiņus zīmēs bērnudārza audzēkņi Bauskas bērnu bibliotēkā.

11.30 „Tikšanas ar  Rafī, gliemezīti Gliku un citiem...” kopā  ar  bērnu rakstnieci Vitu Štelmaheri (Latvijas Mediji), Bauskas pamatskolas 2.-.3.kl. Bauskas bērnu bibliotēkā.

11.30 Tikšanās ar Guntara Rača grāmatas „Kad neviena nav mājās…” mākslinieci Dainu Jurķi   (Latvijas Mediji) 1.-2. kl. Codes bibliotēkā.

11.00 „Rainis un viņa mātes” – saruna ar grāmatas autori - novadnieci Ginu Viegliņu - Vallieti (Jumava)  Bauskas ģimnāzijā.

Lai lasīt raisoši un iedvesmojoši Grāmatu svētki!

04.09.2017 16:22 (komentāri: 0)