No 3.decembra apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus

No 3. decembra līdz 11. janvārim Bauskas Centrālajā bibliotēkā un Bauskas Bērnu bibliotēkā apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus – izvietotas aizsargbarjeras, lietoti mutes un deguna aizsegi, ievērota 2 metru distance, veikta roku un virsmu dezinfekcija, ierobežots uzturēšanās laiks bibliotēkā. Joprojām tiek izsniegti iespieddarbi, taču ir slēgta pieeja datoru izmantošanai.

• Līdz 2021. gada 11. janvārim tiek atcelti un aizliegti visi klātienē notiekošie publiskie kultūras pasākumi.
  • Telpās vienlaikus atrodas ne vairāk kā 50 % no kopējā iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj apmeklētājiem pieejamā telpu platība un infrastruktūra. Vienam apmeklētājam ir paredzami vismaz 10 m² no publiski pieejamās telpas un apmeklētājiem nodrošināma publiski pieejama informācija (pie ieejas durvīm) par maksimāli pieļaujamo personu skaitu, kas vienlaikus var atrasties bibliotēkā.
  • Apmeklējot bibliotēku, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi, izņemot bērniem līdz 13 gadu vecumam.
  • Ienākot abonementā, apmeklētājiem obligāti jādezinficē rokas, izmantojot bezkontakta roku dezinfekcijas stendu.
  • Maksimālais lietotāju uzturēšanās laiks abonementā – 15 minūtes.
  • Bibliotēkas lietotājiem tiek nodrošināta brīva piekļuve krājumam (tiek izsniegtas un saņemtas grāmatas un žurnāli), lietojot mutes un deguna aizsegus un dezinficējot rokas ar dezinfekcijas līdzekli.
  • Žurnālus un laikrakstus pēc lasītāju pieprasījuma izsniedz lasīšanai uz mājām, ievietojot tos 72 stundu ilgā karantīnā pirms atkārtotas ievietošanas krājumā
  • Bibliotēka aicina apmeklētājus krājuma vienības pirms bibliotēkas apmeklējuma rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu vai zvanot uz tālr. 63960580 vai rakstot uz e-pasta adresi abonements@bauskasbiblioteka.lv.

Bibliotēkai ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju bibliotēkā un aicināt tās atstāt bibliotēku, rekomendējot doties uz mājām un sazināties ar savu ģimenes ārstu. Tāpat bibliotēka lūdz ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu, aizliekot priekšā elkoni.

Nodotās grāmatas un žurnāli tiek ievietoti 72 stundu ilgā karantīnā pirms atkārtotas ievietošanas krājumā.

Noteikumi spēkā līdz 2020. gada 11. janvārim.

Pamatojums: Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, 2020. gada 6. novembrī.

Bauskas Centrālās bibliotēkas lietošanas noteikumu ierobežojumi lietotāju apkalpošanā šeit.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

tl_files/images/BBB/2020/Esi atbildijs un ievero noteikumus (1).jpg

03.12.2020 16:32 (komentāri: 0)