No 14. oktobra apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus

No 14. oktobra Bauskas Centrālajā bibliotēkā un Bauskas Bērnu biblotēkā apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus – izvietotas aizsargbarjeras, lietoti mutes un deguna aizsegi, ievērota 2 metru distance, veikta roku un virsmu dezinfekcija, ierobežots uzturēšanās laiks bibliotēkā.

• Bibliotēkā jāievēro 2 metru distance starp apmeklētājiem, izņemot gadījumus, ja personas dzīvo vienā mājsaimniecībā, apmeklējot bibliotēku, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi, izņemot bērniem līdz 13 gadu vecumam.
  • Pasākumos, atrodoties fiksētās, personalizētās sēdvietās, apmeklētājiem nav jālieto mutes un deguna aizsegs. Pametot savu sēdvietu, pasākumu apmeklētājiem jāturpina ievērot savstarpējā 2 metru distance un jālieto mutes un deguna aizsegs.
  • Pasākumu apmeklētāji, atrodoties fiksētās, personalizētās sēdvietās, varēs sēdēt kopā pa divi, ja personas nav no vienas mājsaimniecības, un ne vairāk kā četri vienas mājsaimniecības pārstāvji.
  • Maksimālais lietotāju uzturēšanās laiks abonementā – 30 minūtes.
  • Lai ievērotu drošu attālumu, lietotājiem pieejami 2 datori.
  • Lietotājs datoru var izmantot ne ilgāk kā 1 stundu. Studenti mācību nolūkos lasītavā var uzturēties līdz 3 stundām, ievērojot 2 metru distanci.
  • Bibliotēkas lietotājiem tiek nodrošināta brīva piekļuve krājumam, pirms tam dezinficējot rokas ar dezinfekcijas līdzekli.

Bibliotēka aicina apmeklētājus krājuma vienības pirms bibliotēkas apmeklējuma rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu vai zvanot uz tālr. 63960580 vai rakstot uz e-pasta adresi abonements@bauskasbiblioteka.lv.

Bibliotēkai ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju bibliotēkā un aicināt tās atstāt bibliotēku, rekomendējot doties uz mājām un sazināties ar savu ģimenes ārstu. Tāpat bibliotēka lūdz ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu, aizliekot priekšā elkoni.

Nodotās grāmatas un žurnāli tiek ievietoti 72 stundu ilgā karantīnā pirms atkārtotas ievietošanas krājumā.

Šāda kārtība būs spēkā līdz ierobežojumu atcelšanai.

Bauskas Centrālās bibliotēkas lietošanas noteikumu ierobežojumi lietotāju apkalpošanā šeit.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

tl_files/images/notikumi/2020/Maajas lapai.jpg

14.10.2020 09:00 (komentāri: 0)