No 11. oktobra apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus

No 11. oktobra Bauskas Centrālajā bibliotēkā apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus – izvietotas aizsargbarjeras, lietoti mutes un deguna aizsegi, ievērota 2 metru distance, veikta roku un virsmu dezinfekcija, ierobežots uzturēšanās laiks bibliotēkā.

• Bibliotēkā reģistrētajiem lasītājiem nodrošina individuālu grāmatu apmaiņu un iespēju lietot datoru e-pakalpojumu izmantošanai;
  • Bibliotēkā vienlaicīgi drīkst uzturēties trīs lietotāji;
  • Ienākot bibliotēkā, apmeklētājiem obligāti jādezinficē rokas, izmantojot bezkontakta roku dezinfekcijas stendu;
  • Apmeklējot bibliotēku, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi, izņemot bērniem līdz 7 gadu vecumam;
  • Bibliotēkas lietotājiem tiek nodrošināta brīva piekļuve krājumam, lietojot mutes un deguna aizsegus un dezinficējot rokas ar dezinfekcijas līdzekli;
  • Lietotājs datoru var izmantot tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ne ilgāk kā 30 minūtes.

Aicinām lasītājus grāmatu saņemšanai izmantot Grāmatu pakomātu. Lai saņemtu grāmatas Grāmatu pakomātā aicinām zvanīt uz tālr. 63960580 vai rakstīt uz e-pasta adresi abonements@bauskasbiblioteka.lv, grāmatas iespējams pasūtīt arī elektroniski izmantojot Bauskas Centrālās bibliotēkas kopkatalogu.

Bibliotēka aicina apmeklētājus krājuma vienības pirms bibliotēkas apmeklējuma rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu vai zvanot uz tālr. 63960580 vai rakstot uz e-pasta adresi abonements@bauskasbiblioteka.lv

Bibliotēkai ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju bibliotēkā un aicināt tās atstāt bibliotēku, rekomendējot doties uz mājām un sazināties ar savu ģimenes ārstu. Tāpat bibliotēka lūdz ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu, aizliekot priekšā elkoni.

Noteikumi stājas spēkā 2021. gada 11. oktobrī un ir spēkā līdz jauna rīkojuma izdošanai.

Pamatojums: Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojums Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumi Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Bauskas Centrālās bibliotēkas lietošanas noteikumu ierobežojumi lietotāju apkalpošanā šeit.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

11.10.2021 16:18 (komentāri: 0)