Konkurss01
Vai piedalīsieties biznesa ideju konkursā skolēniem "Mana grāmata par biznesu: No senču pūra līdz mūsdienām"?

Agne, Agnese, Agnija

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Rihards Belte - 69

Konkurss "Mana grāmata par biznesu:..."

No 10. janvāra Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas novada Izglītības nodaļa organizē biznesa ideju konkursu skolēniem "Mana grāmata par biznesu: No senču pūra līdz mūsdienām ", kurā var piedalīties Bauskas novada 1.-12. klašu audzēkņi.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnos radošu domāšanu oar uzņēmējdarbības jomu un ieinteresēt viņus iepazīt un izmantot bibliotēkas resursus. Piedaloties konkursā, skolēnu galvenais uzdevums ir izveidot paraugu grāmatai par biznesa attīstību.

Konkurss norisināsies trīs posmos:

1. Skolas posms (10.01 līdz 19.02)
  2. Novada posms (20.02 līdz 5.03)
  3. Labāko darbu prezentācijas (19.03 plkst. 14:00)

Konkursa darbus jāiesniedz līdz 2018. gada 19. februārim, nosūtot pa pastu Bauskas novada Izglītības nodaļai vai iesniedzot personīgi Bauskas Centrālajā bibliotēkā, Bauskas bērnu bibliotēkā.

Vairāk informāciju par konkursa norisi lasiet nolikumā šeit!

12.01.2018 11:13 (komentāri: 0)