Literatūras un fantāzijas virpuļos – tikšanās ar rakstnieci Lauru Dreiži

2023. gada 30. novembrī plkst. 13.00 Codes pagasta Codes bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta "Literatūras un fantāzijas virpuļos" ietvaros Laura Dreiže tiksies ar Codes pamatskolas audzēkņiem un citiem interesentiem.

Laura Dreiže ir latviešu rakstniece, tulkotāja, redaktore, strādā zinātniskās fantastikas un fantāzijas žanros. Vairākkārt uzvarējusi apgāda "Zvaigzne ABC" rīkotajā konkursā "Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem”, kā ietvaros publicētas trīs Dreižes grāmatas. 2011. gadā saņēmusi Latvijas Literatūras gada balvas speciālbalvu, ko piešķīra Latvijas Fantāzijas un fantastikas biedrība par darbu "Pūķa dziesma" (2010). Sarakstījusi vēl tādas grāmatās kā "Nepabeigtais skūpsts" (2010), "Laimes monitorings" (2011), "Naktstauriņš" (2012), "Deja ar nāvi" (2015), "Zem mākslīgām zvaigznēm" (2015), "Debesu lauskas" (2015), "Tā runāja zosu māte" (2017) un "Dejotāja" (2022).

Projekta mērķis ir paplašināt bērnu un jauniešu zināšanas un redzesloku par latviešu oriģinālliteratūru, veicināt interesi par iespiesto literatūru, kā arī paaugstināt Bauskas novada bibliotēku lomu sabiedrībā kā lokālās kultūrvides stiprinātājas.

Projekta īstenošanas gaitā tiks organizēta vēl viena tikšanās ar latviešu bērnu un jauniešu grāmatu autoriem Bauskas novadā – Ceraukstes pagasta Ceraukstes bibliotēkā 4. decembrī viesosies dramaturģe un grāmatu autore Rasa Bugavičute-Pēce.

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

tl_files/images/BCB 2023/VKKF_1/VKKF_2023/Dreize_30.11.2023._FB.jpg

22.11.2023 08:55 (komentāri: 0)