Literatūras un fantāzijas virpuļos – tikšanās ar ornitologu un grāmatu autoru Viesturu Ķerus

2023. gada 19. oktobrī plkst. 11.00 Bauskas Bērnu bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta “Literatūras un fantāzijas virpuļos” ietvaros Viesturs Ķerus tiksies ar Bauskas novada bērniem un citiem interesentiem.

 

Viesturs Ķerus ir latviešu ornitologs un rakstnieks. Viens no Latvijas Ornitoloģijas biedrības vadītājiem, Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs. 2019. gadā debitējis bērnu literatūrā ar grāmatu "Meža meitene Maija", par šo darbu ieguvis Latvijas Literatūras gada balvu 2020 kategorijā "Labākais darbs bērniem" un debijas balvu "Jaunaudze" 2020. gada Jāņa Baltvilka balvas ietvaros. 2022. gadā iznācis autora otrais stāsts bērniem "Korras pasaules", kas ticis nominēts 2023. gada Latvijas Literatūras gada balvai.

 

Projekta mērķis ir paplašināt bērnu un jauniešu zināšanas un redzesloku par latviešu oriģinālliteratūru, veicināt interesi par iespiesto literatūru, kā arī paaugstināt Bauskas novada bibliotēku lomu sabiedrībā kā lokālās kultūrvides stiprinātājas.

 

Projekta īstenošanas gaitā tiks organizētas vēl divas tikšanās ar latviešu bērnu un jauniešu grāmatu autoriem Bauskas novadā. Bauskas Bērnu bibliotēkā viesosies žurnāliste, grāmatu autore, izdevniecības “Ucipuci” vadītāja Zane Zusta un Codes pagasta Codes bibliotēkā – rakstniece un tulkotāja Laura Dreiže.

 

Konkrēts projekta pasākumu norišu laiks būs pieejams bibliotēkas un pašvaldības tīmekļa vietnēs, sociālo tīklu kontos un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Bauskas Novada Vēstnesis”. Sekojiet līdzi informācijai.

 

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

 

tl_files/images/BCB 2023/Kerus_19.10.2023._FB.jpg

10.10.2023 14:58 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru