Literatūras un fantāzijas virpuļos – tikšanās ar grāmatu autori Zani Zustu

2023. gada 28. novembrī plkst. 11.00 Bauskas Bērnu bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta “Literatūras un fantāzijas virpuļos” ietvaros Zane Zusta tiksies ar Bauskas novada bērniem un citiem interesentiem.

Zane Zusta ir rakstniece, scenāriju autore, dramaturģe un izdevniecības "Ucipuci" vadītāja. Iznākušas bērnu grāmatas "Ucipuci meklē mājas" (2015), "Ucipuci domā ārpus kastes" (2017), "Es esmu Boss" (2021), "Labrīmes, kas mudina bērnu izaugt par labu cilvēku", "Ucipuci raksta vēstules" (2022) un "Toto atkož noslēpumu" (2022), kā arī pieaugušo grāmatas "20 padomi laimīgākai bērnībai" (2017), "Tarakāni manā galvā" (2018), "Aiz durvīm" (2019) un "Tauriņa spārnu vēzieni" (2021). Par stāstu bērniem "Ucipuci domā ārpus kastes" nominēta Latvijas Literatūras gada balvai 2017 kategorijā "Labākais oriģinālliteratūras darbs bērniem".

Projekta mērķis ir paplašināt bērnu un jauniešu zināšanas un redzesloku par latviešu oriģinālliteratūru, veicināt interesi par iespiesto literatūru, kā arī paaugstināt Bauskas novada bibliotēku lomu sabiedrībā kā lokālās kultūrvides stiprinātājas.

Projekta īstenošanas gaitā tiks organizētas vēl divas tikšanās ar latviešu bērnu un jauniešu grāmatu autoriem Bauskas novadā. Codes pagasta Codes bibliotēkā 30. novembrī viesosies rakstniece un tulkotāja Laura Dreiže, savukārt Ceraukstes pagasta Ceraukstes bibliotēkā 4. decembrī viesosies dramaturģe un grāmatu autore Rasa Bugavičute-Pēce.

Konkrēts projekta pasākumu norišu laiks būs pieejams bibliotēkas un pašvaldības tīmekļa vietnēs, sociālo tīklu kontos un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Bauskas Novada Vēstnesis”. Sekojiet līdzi informācijai.

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

tl_files/images/BCB 2023/Zusta_28.11.2023._FB.jpg

21.11.2023 12:09 (komentāri: 0)