Literatūras un fantāzijas virpuļos – tikšanās ar dramaturģi un rakstnieci Rasu Bugavičuti-Pēci

PĀRCELTS!

2023. gada 12. oktobrī plkst. 11.00 Ceraukstes pagasta Ceraukstes bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta “Literatūras un fantāzijas virpuļos” ietvaros Rasa Bugavičute-Pēce tiksies ar Griķu pamatskolas skolēniem un citiem interesentiem.

 

Rasa Bugavičute-Pēce ir latviešu dramaturģe, rakstniece, kuras oriģināllugas, dramatizējumi un libreti iestudēti lielākajos Latvijas valsts un nevalstiskajos teātros, kā arī ārpus Latvijas robežām – Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un Izraēlā. Rakstījusi scenārijus arī kino filmām, televīzijas seriāliem, radio iestudējumam, koncertiem un lieluzvedumiem. No 2015. gada ir Liepājas teātra štata dramaturģe. No 2011. gada dramaturģijas pamatu pasniedzēja Liepājas Universitātē. Vairāku vietēju un starptautisku dramaturģijas darbnīcu un lugu konkursu, kā arī lasījumu dalībniece, organizētāja un pasniedzēja. Autore divām grāmatām – "Mans vārds ir Klimpa, un man patīk viss" (2016) un "Puika, kurš redzēja tumsā" (2019).

 

Projekta mērķis ir paplašināt bērnu un jauniešu zināšanas un redzesloku par latviešu oriģinālliteratūru, veicināt interesi par iespiesto literatūru, kā arī paaugstināt Bauskas novada bibliotēku lomu sabiedrībā kā lokālās kultūrvides stiprinātājas.

 

Projekta īstenošanas gaitā tiks organizētas vēl trīs tikšanās ar latviešu bērnu un jauniešu grāmatu autoriem Bauskas novadā. Bauskas Bērnu bibliotēkā viesosies ornitologs, grāmatu autors Viesturs Ķerus un žurnāliste, grāmatu autore, izdevniecības “Ucipuci” vadītāja Zane Zusta un Codes pagasta Codes bibliotēkā – rakstniece un tulkotāja Laura Dreiže.

 

Konkrēts projekta pasākumu norišu laiks būs pieejams bibliotēkas un pašvaldības tīmekļa vietnēs, sociālo tīklu kontos un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Bauskas Novada Vēstnesis”. Sekojiet līdzi informācijai.

 

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

 

tl_files/images/BCB 2023/Pece_PARCELTS.png

28.09.2023 14:00 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru