Lietotāju apkalpošana no 2021. gada 15. novembra

No 2021. gada 15. novembra, Bauskas Centrālā bibliotēka atsāk lietotāju apkalpošanu klātienē. Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus:

• Bibliotēka sniedz klātienes pakalpojumus tikai apmeklētājiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
  • Izvietotas aizsargbarjeras, lietoti mutes un deguna aizsegi, ievērota 2 metru distance, veikta roku un virsmu dezinfekcija, ierobežots uzturēšanās laiks bibliotēkā.
  • Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku var apmeklēt tikai kopā ar pieaugušajiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem līdz 12 gadiem sertifikāts nav jāuzrāda.
  • Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.
  • Bibliotēkā vienlaikus var uzturēties 5 apmeklētāji. Apmeklētāju plūsmu kontrolē bibliotēkas darbinieki.
  • Apmeklējot bibliotēku, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi, izņemot bērniem līdz 7 gadu vecumam.
  • Ienākot bibliotēkā, apmeklētājiem obligāti jādezinficē rokas, izmantojot bezkontakta roku dezinfekcijas stendu.
  • Bibliotēkā jāievēro savstarpēja 2 metru distance, izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus.
  • Maksimālais lietotāju uzturēšanās laiks bibliotēkā – 15 minūtes.
  • Lietotājs datoru var izmantot tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ne vairāk kā 15 minūtes.
Bauskas Centrālās bibliotēkas lietošanas noteikumu ierobežojumi lietotāju apkalpošanā no 2021. gada 15.
novembra apskatāmi šeit!

Aicinām lasītājus grāmatu saņemšanai izmantot Grāmatu pakomātu. Lai saņemtu grāmatas Grāmatu pakomātā aicinām zvanīt uz tālr. 63960580 vai rakstīt uz e-pasta adresi abonements@bauskasbiblioteka.lv, grāmatas iespējams pasūtīt arī elektroniski izmantojot Bauskas Centrālās bibliotēkas kopkatalogu.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

15.11.2021 10:10 (komentāri: 0)