Laura Vinogradova par teksta nozīmi

Bauskas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Ceraukstes pagasta Ceraukstes bibliotēku 13. oktobrī organizēja tikšanos ar rakstnieci Lauru Vinogradovu. Pasākums pulcēja 35 Ceraukstes bibliotēkas lietotājus.

Tikšanās laikā Laura Vinogradova iepazīstināja ar sevi un ļoti aizraujošā veidā, dalījās savā grāmatu rakstīšanas pieredzē. Viņa atklāja, ka rakstīšana ir lielisks veids kā transformēt savas emocijas.

L. Vinogradova saistoši skaidroja par rakstītā vārda un teksta nozīmi mūsdienās. Rakstniece iedrošināja klātesošos ļauties iztēlei un radīt pašiem savus stāstus. Viņa uzsvēra, ka teksta radīšanai nav perfekti jāpārzina gramatika, jo vienmēr būs blakus kāds, kurš palīdzēs tekstu rediģēt. Tāpat L. Vinogradova minēja, ka ir svarīgi neļaut prasmju trūkumam apturēt rakstīšanu. Šajos ieteikumos vērīgi ieklausījās gan jaunieši, gan pieaugušie.

Tikšanās laikā rakstniece aicināja ikvienu iesaistīties īsu stāstu radīšanā, izspēlējot spēli “Kas? Kur? Kad?”.

Paldies Laurai Vinogradovai par iedvesmojošo tikšanos!

Tikšanās notika Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta “Literāro pasākumu cikls “Rakstnieka pieturvieta – Bauskas novads”” ietvaros.

tl_files/images/BCB2022/VKKF/Vinogradova.jpg tl_files/images/BCB2022/VKKF/Vinogradova_1.jpg

tl_files/images/BCB2022/VKKF/Vinogradova_3.jpg tl_files/images/BCB2022/VKKF/Vinogradova_2.jpg

tl_files/images/BCB2022/VKKF/Vinogradova_4.jpg tl_files/images/BCB2022/VKKF/Vinogradova_5.jpg

25.10.2022 16:21 (komentāri: 0)