Labākie lasītāji 2020

Lai motivētu iedzīvotājus aktīvāk apmeklēt bibliotēkas, kā arī ieinteresētu vairāk lasīt gan grāmatas, gan periodiskos izdevumus, Bauskas Centrālā bibliotēka ieviesa jaunu tradīciju – labāko lasītāju godināšanu.

Apkopojot statistikas datus bibliotēku vienotajā informācijas sistēmā “Alise”, par uzvarētājiem pieaugušo grupā kļuva baušķenieki Inta Līdaka un Leons Blaus.  Savukārt Bauskas Bērnu bibliotēkā skolas vecuma jauniešu grupā apbalvojumu ieguva Alberts Zvejnieks un Rebeka Krekšina, bet pirmsskolas grupā – Ernests Zvejnieks un Ralfs Zvejnieks.

Pateicoties mūsu atbalstītājiem SIA "Lonas", kas šoreiz nodrošina balvu fondu, apbalvojuma moto ir "Lasi ērtāk!". Balvā pieaugušie nominanti saņēma ortopēdisko spilvenu, savukārt bērni pirmsskolas grupā – klubkrēslu. Skolas vecuma jauniešu grupā bērni saņēma spēli “Latvija” un Armanda Šķēles autobiogrāfijas grāmatu “Starp dzīvi un basketbolu”. Sveicam vēlreiz mūsu cītīgākos lasītājus ar titulu “Labākais lasītājs 2020”

Vai arī Tu vēlies lasīt ērtāk? 2021. gadā apmeklē Bauskas Centrālo bibliotēku un Bauskas Bērnu bibliotēku, lasi pēc iespējas vairāk un saņem "Labākais lasītājs 2021" apbalvojumu arī Tu!

tl_files/images/fotogalerijas/2021/BCB/Labakais lasitajs 2020/Blaus.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2021/BCB/Labakais lasitajs 2020/Inta Lidaka.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2021/BCB/Labakais lasitajs 2020/Lonas.jpg   tl_files/images/fotogalerijas/2021/BCB/Labakais lasitajs 2020/Zvejnieki.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2021/BCB/Labakais lasitajs 2020/Rebeka.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2021/BCB/Labakais lasitajs 2020/Kreesli.JPG