Pakalpojumi 2021/1
Kuru mūsu mājaslapas sadaļu izmantojat visbiežāk?

Eglons, Krišs, Ksenija

Labākais lasītājs 2020

Bauskas Centrālā bibliotēka ievieš jaunu tradīciju – labāko lasītāju godināšanu.

2021. gada februāra sākumā Bauskas Centrālā bibliotēka pirmo reizi pasniegs lasīšanas veicināšanas apbalvojumu "Labākais lasītājs", godinot čaklākos lasītājus un aktīvākos bibliotēkas apmeklētājus.

Jaunā tradīcija ieviesta, lai motivētu iedzīvotājus aktīvāk apmeklēt bibliotēkas, kā arī ieinteresētu vairāk lasīt gan grāmatas, gan periodiskos izdevumus.

Apbalvojums tiks pasniegts divās nominācijās "Labākais lasītājs 2020" un "Aktīvākais apmeklētājs 2020" diviem Bauskas Centrālās bibliotēkas lietotājiem un diviem Bauskas Bērnu bibliotēkas lietotājiem, tādā veidā mudinot gan bērnus, gan pieaugušos lasīt.

Pateicoties mūsu atbalstītājiem SIA "Lonas", kas šoreiz nodrošina balvu fondu, apbalvojuma moto ir "Lasi ērtāk!". Balvā pieaugušie nominanti saņems ortopēdisko spilvenu, savukārt bērni – klubkrēslu.

Vai arī Tu vēlies lasīt ērtāk? 2021. gadā apmeklē Bauskas Centrālo bibliotēku un Bauskas Bērnu bibliotēku, lasi pēc iespējas vairāk un saņem "Labākais lasītājs 2021" apbalvojumu arī Tu!

tl_files/images/teksta_doki/2020/Programmas_afisas/Labakais_lasitajs_02.jpg

21.12.2020 12:18 (komentāri: 0)