Kopīga dāvana Latvijai!

   Vēlies apsveikt Latviju simtgadē? Aicinām pievienoties kopīgas dāvanas gatavošanā Latvijai! Nobalso par, tavuprāt, skaistākajiem Latvijas ainavu dārgumiem!

   Pateicoties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM), Kultūras ministrijai un Latvijas Nacionālajai bibliotēkai (LNB), tiek veidota elektroniska ainavu dārgumu krātuve "Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt". Piedalies arī Tu kopīgās dāvanas veidošanā!

 

 

   Jau noslēdzies aktivitātes pirmais posms, taču ikvienam ir iespēja iesaistīties dāvanas veidošanas otrajā posmā. Tas norisināsies no 2017. gada 15. augusta līdz 15. oktobrim, kurā ikviens ir aicināts nobalsot par skaistākajām Latvijas ainavām, kuras tiks iekļautas ainavu dārgumu krātuvē.

   Balsojuma forma pieejama tīmekļa vietnē www.ainavudargumi.lv, kurā iespējams balsot par ainavu dārgumiem katrā no pieciem plānošanas reģioniem – Zemgales, Kurzemes, Vidzemes, Latgales un Rīgas reģiona.  No katra reģiona ikviens varēs atdot ne vairāk kā 10 balsis par ainavu dārgumu objektiem.

 

    Ar kopīgiem spēkiem sarūpēsim Latvijai brīnišķīgu dāvanu.

    Esi aktīvs – izvēlies skaistāko ainavu un nobalso!

Plašāku informāciju par aktivitātes norisi lasi ŠEIT!

    #LV100

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/A4-VARAM-NEW-page-001.jpg

14.08.2017 15:17 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv