Konkurss "Uzņēmējdarbība Latvijā: No tagadnes uz nākotni"

No 10. janvāra Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas novada administrācijasIzglītības nodaļa organizē biznesa ideju konkursu skolēniem "Uzņēmējdarbība Latvijā: No tagadnes uz nākotni ", kurā var piedalīties Bauskas novada 1.-12. klašu audzēkņi.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnos radošu domāšanu par uzņēmējdarbības jomu un ieinteresēt viņus iepazīt un izmantot bibliotēkas resursus. Piedaloties konkursā, skolēnu galvenais uzdevums ir izveidot paraugu grāmatai par biznesa attīstību.

Konkurss norisināsies trīs posmos:

1. Skolas posms (10.01 līdz 18.02)
  2. Novada posms (20.02 līdz 4.03)
  3. Labāko darbu prezentācijas (19.03 plkst. 14:00)

Konkursa darbus jāiesniedz līdz 2019. gada 18. februārim, nosūtot pa pastu ar norādi KONKURSAM "Uzņēmējdarbība Latvijā: No tagadnes uz nākotni" uz adresi: Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa, Katoļu ielā 3, Bauska, Bauskas novads, LV-3901 (pasta zīmogs ne vēlāk kā 2019. gada 18. februāris) vai iesniedzot personīgi Bauskas Centrālajā bibliotēkāBauskas Bērnu bibliotēkā.

Vairāk informāciju par konkursa norisi lasiet nolikumā šeit!

25.01.2019 14:06 (komentāri: 0)