Kārlim Skalbem 140

  21. novembrī Bauskas Kultūras centrā tikāmies Kārļa Skalbes 140 gadu jubilejas literāri muzikālajā pasākumā "Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis".

   Pasākumu vadīja Latviešu valodas un literatūras skolotāju apvienības vadītāja, skolotāja Vija Cerusa. Skolotāja stāstīja par raktnieka Kārļa Skalbes neparasti bāgāto mūžu. Latviešu literatūras vēsturē ir īpaši nozīmīgas viņa literārās pasakas. Šī iemesla dēļ rakstnieks tiek dēvēts par "pasaku ķēniņu". Kārlis Skalbe savās pasakās cildina garīgo spēku, kā arī noliedz vardarbību un naidu. 

  Godinot rakstnieka Kārļa Skalbes jubileju un daiļradi pasākumā izskanēja Bauskas Mūzikas un mākslas skolas kora skanīgais dziedājums. Bauskas Valsts Ģimnāzijas deju kolektīvs „Odziņa” mūsu acis priecēja ar jautrām dejām.

   Bauskas 2.vidusskolas, Uzvaras pamatskolas, Vecsaules pamatskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas un Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības audzēkņi godināja rakstnieka Kārļa Skalbes daiļradi.

   Kā pārsteigums no Bauskas Valsts ģimnāzijas 11.klases audzēkņiem, apmeklētājiem un dalībniekiem, bija erudīcijas viktorīna par rakstnieku Kārli Skalbi. Erudīcijas viktorīna guva lielu atsaucību.

22.11.2019 15:51 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv