Konkurss01
Vai piedalīsieties biznesa ideju konkursā skolēniem "Mana grāmata par biznesu: No senču pūra līdz mūsdienām"?

Agne, Agnese, Agnija

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Rihards Belte - 69

Jauna Gaismas pils – Jaunsaules bibliotēka

Bauskas novada Vecsaules pagasta Jaunsaulē 20. decembrī bija svētku diena. Pie jaunām, plašām, gaišām telpām ar pasakainu skatu uz garām plūstošo Mēmeli pārcelta Vecsaules pagasta Jaunsaules bibliotēka. Atklājot bibliotēku Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks uzsvēra, ka tagad te atvērusies vēl viena gaismas pils ar gaiši silti un mājīgi iekārtotām telpām, kuru izmantojot ik pa laikam var veldzēt skatu rāmajā upes plūdumā un gūt daudzveidīgas izjūtas, kā arī novēlēja bibliotēkas vadītājai Lindai Šņorei piepildīt telpu ar visdažādākā vecuma ļaudīm.

Sekoja apsveikumi no domes administrācijas pārstāvjiem, Izglītības nodaļas, Jaunsaules skolas un pirmskolas iestādes pārstāvjiem,  bet celtnieki no Latbūvnieka vēlēja bibliotēkai labi iedzīvoties jaunajās telpās un labi daudz jaunu lasītāju.

Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Baiba Tormane  pateicās visiem projekta dalībniekiem par ieguldīto darbu un cer uz turpmāku labu sadarbību, jo ir īstenota tikai projekta “Biznesa bibliotēku potenciāla attīstība uzņēmējdarbības veicināšanai pašvaldībās” 1. kārta, bet vēl gaida darbs bibliotēkas papildus aprīkojuma iegādē. Baiba Tormane uzteica Jaunsaules bibliotēkas vadītāju Lindu Šņori un jaunsauliešus par aktivitāti un ieinteresētību un vēlēja bibliotēkai būt darbīgai, dzīvīgai, radošai un nerimtīgai, kā blakus esošais Mēmeles plūdums.

Pasākuma viesus ar skanīgām tuvojošos Ziemassvētku noskaņu dziesmām iepriecināja gan Jaunsaules paši mazākie – pirmskolas dziedātāji, gan sieviešu vokālais ansamblis “Uguntiņas”. Gribas novēlēt katram Jaunsaules iedzīvotājam – arī Jūsos katrā deg sava uguntiņa. Lai jaunajā bibliotēkā visiem tiekoties tās iedegtos kopīgā, radošā  liesmā!

22.12.2017 11:16 (komentāri: 0)