Lasīšana vasarā
Vai un kā vasara ietekmē Jūsu lasīšanas paradumus?
Aptaujas beigu datums: 31.07.2019
Kopā nobalsojuši = 12
Jā, lasu mazāk
Jā, lasu vairāk
Nē, mani tas neietekmē

Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Irēna Fatare - 82

Jānim Sarmam - 135

Bauskas Kultūras centra Lielajā zālē  19. februārī  notika rakstnieka un gleznotāja Jāņa Sarmas (1884–1983) 135 gadu atceres sarīkojums

"Stāvu starp jums un klausos, kā mani vārdi skan...".

Pasākumu organizēja  Bauskas Centrālā bibliotēka, Vecsaules pagasta amatierteātris, Vecsaules bibliotēka un Bauskas Valsts ģimnāzijas pedagogi kopā ar 10.b. klases audzēkņiem.

Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēni prezentēja savu projekta darbu par rakstnieku Jāni Sarmu. Publikai interesants šķita arī jauniešu izdomātais konkursiņš par vecvārdiem rakstnieka darbos.

Tad sekoja Vecsaules teātra izrāde "Stāvu starp jums un klausos, kā mani vārdi skan", kas amatierteātru skatē Bauskas novadā saņēma augstāko novērtējumu. Jāpiebilst, ka nosaukuma rindas ir no Vecsaules bibliotēkas vadītājas Agritas Hatkevičas Jānim Sarmam veltīta dzejoļa. Izrāde ritēja raiti, ar rakstniekam piemītošo humoru un guva skatītāju simpātijas un aplausus.

Paldies vecsauliešiem par ieguldīto darbu sava novadnieka piemiņas saglabāšanā!

Un paldies visiem, kuri ieradās!

Pasākuma fotogrāfijas aplūkojamas šeit!

22.02.2019 09:44 (komentāri: 0)