Izdevums "100 GADI/GRAMI BIBLIOTĒKAS" NR.5

"Esam nogājuši pilnu apli - veselu bibliotēkas simtgadi! Šajā numurā laiks noskaidrot, kuri ir bibliotēkas simtgades darbinieki, jo bibliotēkas lietotājs ikdienā redz tikai dažus no mums. Būšanu bibliotēkā var salīdzināt ar teātra izrādes apmeklēšanu, jo redzami tikai skatuves darbinieki. Taču tik pat svarīgu un atbildīgu darbu veic arī aizskatuvē esošie... Iepazīsim viņus pēc atmiņu klades principa!" tā redaktores slejā šoreiz raksta Bauskas CB direktores vietniece Santa Gudža.

Izdevums "100 gadi/grami bibliotēkas" numurs ir par mums. Tajā pretim smaida bērnu dienu fotogrāfijas, un atbildēs uz jautājumiem valda gan nopietnība, gan razbainiecisks gars. Noskaidrosiet, kāds darbinieks no mums sanāktu, ja visus mūs apvienotu vienā veselumā, kā arī ielūkosimies mistiskajā spodrības dienā un bibliotēkas apmeklētāju novēlējumos simtgadē.

Kur var iegūt jaunāko bibliotēkas simtgades izdevumu? Tas lasītājus gaidīs bibliotēkās. Šodien vēl Bauskā, taču februārī un martā aizceļos līdz katrai lielākai un mazākai bibliotēkai jaunajā Bauskas novadā.

2021. gadā izdevumam "100 gadi/grami bibliotēkas" ir četri numuri, un katrs no tiem stāsta par aptuveni 25 gadu ilgu laika nogriezni (1922-1944, 1945-1974, 1975-1998, 1999-2021). Pērnā gada simtgades izdevumi publicēti mājaslapā, sadaļā "Novadpētniecība", kur tos varēs šķirstīt digitāli.

2022. gadu turpinām ar tematiskiem izdevumiem! Varbūt Tev ir kāds ieteikums? Ja vēlies dalīties ar stāstu, amizantu notikumu, faktu precizējumu vai fotogrāfiju saistībā ar bibliotēku, neturi sveci zem pūra un raksti uz e-pastu madara.maslova@bauskasbiblioteka.lv.

22.02.2022 10:54 (komentāri: 0)