Izdevums "100 GADI/GRAMI BIBLIOTĒKAS" NR.2

Esam sagatavojuši bibliotēkas simtgades izdevuma otro numuru, kas vēsta par laika posmu no 1946. gada līdz 1974. gadam. Mēs nevaram doties ārvalstu ceļojumos, taču varam doties ceļojumā laikā! Mēs nevaram svinēt svētkus visi kopā, taču varam tiem gatavoties! Nākamgad Bauskas Centrālajai bibliotēkai aprit simts gadi.

Ko tajā var izlasīt? Izdevums stāsta par laiku, ko liela daļa mūsu sabiedrības sauc par savu bērnību. Tajā neiztrūkst uzrunas par biedru un  audzināšanas "pareizā" garā, silti iesakot vēlamo lasāmvielu. Simtgades izdevumā būsi klātesošs tādiem notikumiem kā brīvpieejas fonda atklāšana, literārās tiesas process, ceļojošo bibliotēku sākums u.c.

Kur var iegūt bibliotēkas simtgades izdevumu? Tas lasītājus gaidīs bibliotēkās. Šodien vēl Bauskā, taču jūlijā un augustā aizceļos līdz katrai lielākai un mazākai bibliotēkai jaunajā Bauskas novadā.

Nākamais simtgades izdevums iznāks septembrī un gaidīs Grāmatu svētku apmeklētājus. Trešais simtgades izdevuma numurs vēstīs par brīvības sajūtām, kas virmoja gaisā un arī bibliotēkas kolektīvā. 2021. gadā izdevumam būs kopumā četri numuri, izstaigājot bibliotēkas vēstures takas.

Ja vēlies dalīties ar kādu stāstu, amizantu notikumu, faktu precizējumu vai fotogrāfiju saistībā ar bibliotēku, neturi sveci zem pūra un raksti uz e-pastu madara.maslova@bauskasbiblioteka.lv

02.07.2021 10:51 (komentāri: 0)